reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej, jakie rozmiary łóżek macie dla swoich dzieci? Bo właśnie stoję przed wyborem i nie wiem bo brać. [emoji848][emoji6] Mój cały czas śpi w tym 120x60
 
reklama
70x 140 Ale my nie potrzebowaliśmy miejsca dla nas na zasypianie. Jak widzę Liwie przemieszczajaca się po całym łóżeczku to już myślę czy nie za małe,ale dopiero za rąk bede jej zmieniać łóżko :)
 
Hmmmm ja szukam takiego tylko dla niego, ja śpię u siebie, ew. on do nas przychodzi. [emoji6] Zastanawiam się się między długością 140 a 160..
 
Ja ma 140 ×70 dla starszej córki i myślę że nowe kupię najwcześniej jak pójdzie do 1 klasy. Dla drugiej też zamawiam 140x70..bo póki co będą w jednym pokoju
 
Ja ma 140 ×70 dla starszej córki i myślę że nowe kupię najwcześniej jak pójdzie do 1 klasy. Dla drugiej też zamawiam 140x70..bo póki co będą w jednym pokoju
O super, dzięki. Tak się właśnie zastanawiałam na ile mi takie 140 starczy, ale widzę za na długo [emoji16]
 
reklama
Hehe Grześ ma 160x200 do spółki z nami, w swoim nie śpi, choć mógłby. Tyle że uwielbiam z nim spac. Jak walnieta gapie się na niego zanim usne i do tego smyram go w stopę, nawet przez sen. Także tak...
 
Do góry