reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Czy kupowalyscie może jakieś hulajnogi dla swoich dzieci. Jeśli tak, to czy możecie jakieś polecić? Ja myślę nad hulajnoga trójkołowa croxer arielle. Ale nie wiem czy warto.
My mamy taką Link do: SCOOTANDRIDE Highwaykick1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Lemon - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Zosia 2 miesiące temu miała 97cm i ćwiczymy jazdę na najniższym poziomie kierownicy. Droga jak na hulajnoge. Nie wiem czy warta swojej ceny ale Zośka dostała ja na gwiazdkę od rodzinki. Spoko opcja, że można zrobić jeździk aczkolwiek nasze dzieci to już raczej są za wysokie jak na te opcje, nie mniej jednak Zosia jeździ, siedzac więc generalnie to się da :)
 
reklama
No szaleństwo cenowe [emoji44] ostatecznie pojechaliśmy dziś do Decathlonu i kupiliśmy stacjonarnie (planowałam przez allegro) przynajmniej obejrzałam, sprawdziłam wagę, stabilność, odpowiednią wysokosc. Zapłaciliśmy 180 zł. Więc może byc [emoji3] tylko teraz problem z kaskiem bo nie chciała kupic, awantura w sklepie i wyszliśmy bez.
My mamy taką Link do: SCOOTANDRIDE Highwaykick1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Lemon - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Zosia 2 miesiące temu miała 97cm i ćwiczymy jazdę na najniższym poziomie kierownicy. Droga jak na hulajnoge. Nie wiem czy warta swojej ceny ale Zośka dostała ja na gwiazdkę od rodzinki. Spoko opcja, że można zrobić jeździk aczkolwiek nasze dzieci to już raczej są za wysokie jak na te opcje, nie mniej jednak Zosia jeździ, siedzac więc generalnie to się da :)
 
No szaleństwo cenowe [emoji44] ostatecznie pojechaliśmy dziś do Decathlonu i kupiliśmy stacjonarnie (planowałam przez allegro) przynajmniej obejrzałam, sprawdziłam wagę, stabilność, odpowiednią wysokosc. Zapłaciliśmy 180 zł. Więc może byc [emoji3] tylko teraz problem z kaskiem bo nie chciała kupic, awantura w sklepie i wyszliśmy bez.
My kask kupiliśmy w ciemno rok temu wlasnie w decathlonie. Chyba rozmiar S. Początkowo był za dużo ale teraz jest w sumie ok :) także wydaje mi się, że możecie zrobić jak my :)
 
A jeśli chodzi o cenę tej hulajnogi to ja raczej bym tyle nie zapłaciła ;) ale skoro rodzinka się uparła na ten model to wiadomo, że Zosia z chęcią przyjmie hehe
 
Możecie polecić jakieś gry które ogarniaja wasze prawie 3latki?:) co zajmuje wasze dzieci dłużej niż lego duplo?:D
 
W gry moja córka nie lubi grać. LEGO też nie. Za to godzinami może się bawić w mące [emoji23] sypie jej do dużej miski mąkę i godzinę później nadal nie ma dość [emoji1787]
Możecie polecić jakieś gry które ogarniaja wasze prawie 3latki?:) co zajmuje wasze dzieci dłużej niż lego duplo?:D
 
reklama
Do góry