reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczymy z Librusa dostalam powiedomienie. Moja córa dostala 6 z tej prezentacji z techniki xD

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
O widzisz jaka z ciebie zdolniacha ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na swoją drugą czekałam 3 tyg, a jak na tej wizycie okaże się, że wszystko ok to też co 4 tyg nie wiem jak ja to przeżyje [emoji26] ale z drugiej strony zamiast kasy na wizytę można odkładać dla dziecka na ubranka :) więc tym się pocieszam :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
No niby tak, mam to szczęście, że mam ciuszki po siostrach bo mają małe dzieci, szczególnie na dziewczynkę to w sumie zostaje mi łóżeczko i wózek bo chcę nowy [emoji4]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Mnie endo powiedziała, że ft 3 i ft 4 zawsze będą w normie jeśli TSH jest koło 6. Nie wiem czy to faktycznie tak jest, no ale myślę, że chyba wie co mówi, tym bardziej, że ja miałam ostatnio TSH jakoś 6,7 więc nie było nadal niskie.
To u mnie tsh wynosiło 3,1 także bez szału :) i mam kontrolować :) i tak mam tyle leków że mówi że bez powodu nie chce mi przepisywać kolejnych

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Marika a bierzesz jakieś leki na tarczyce?
Ja miałam na pierwszym badaniu 2,4 teraz pp miesiącu 2,2 narazie powiedział że nie trzeba nic brać ale kontrolować
 
Dwie godziny mi zajęło dziś badania zrobić :( Tyle ludzi. Jeszcze toksoplazmozy u nas nie zrobią, to musiałam lecieć na drugie pobieranie do przychodni rodzinnej, bo od nas wysyłają do Krakowa.
 
Ja mam prenatalne 4.01 a kolejna wizytę u gina pod koniec stycznia i tez mnie uświadomił ze co mieisac będziemy się widzieć a pod koniec ciazy co 2 tyg ja ogólnie już jestem spokojna w pt zaczynam 12 tydz czekam jeszcze na te prenatalne żeby wszystko Ok było z zdrowkiem a potem to nic tylko się cieszyć z rosnącego brzuszka


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry