reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć dziewczyny. Dzwonilam dzś do mojej gin powiedzieć o tym moim ciśnieniu. Powiedziała, że koniecznie mam brac te leki, no i widzę sie z nią w ten piątek, a prenatalne po tygodniu. Powiedziała, że nadciśnienie jest ekstremalnie niebezpieczne i dla mnie i dla dziecka, ale dobrze, że zareagowałam bo dzieki temu prawdopodobnie nie zdążyło narobić żadnych szkód. badanie trzeba zrobić bo musi ocenić stan łożyska. Ja się tam cieszę, bo dzidzię zobaczę tydzień wcześniej niż się spodziewałam :)
 
Ja wczoraj też się narobiłam od rana i wieczorem padałam z nóg :(

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miewam krwawienia z nosa. Ponoc dopóki nie są obfite i dlugie to nie ma sie czym przejmować. W ciąży to normalne, śluzówka jest tak spuchnięta i bardziej ukrwiona. Dużo kobiet w ciaży skarży się też że krwawią im dziąsla. Przyczyna jest ta sama :)
 
Hey dziewczyny jak u was? Pochwale wam się co teściowa zrobiła dla małej. Widzę piękne bobaski super gratuluję oby wszystkie maluszki zdrowo rosły [emoji4].
1513676734-f94ed3740f05efcf-aaaaaa.jpeg


w4sqgzu395zb6ngs.png
Piękny [emoji173] A u mnie z nowości tyle, że wczoraj pierwszy raz wieczorem czułam się ok, bo do tej pory dokuczały mi jakby leciutkie mdłości, bo sama nie wiem jak to nazwać :p takie motylki w żołądku.
Właśnie dzwonili z kliniki, żeby potwierdzić jutrzejszą wizytę :o
 
Ja też miewam krwawienia z nosa. Ponoc dopóki nie są obfite i dlugie to nie ma sie czym przejmować. W ciąży to normalne, śluzówka jest tak spuchnięta i bardziej ukrwiona. Dużo kobiet w ciaży skarży się też że krwawią im dziąsla. Przyczyna jest ta sama :)
Nie ja nie mam jakiś dużych ilości, raczej znikome, dzięki uspokoiłas mnie bo ja to zawsze panika o duperele :)1

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry