reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witam :) Bardzo chciałabym dołączyć do Ciebie:) Staramy się z mężem o druga dzidzie,a w domu mam 2,5 roczna córeczke :) Termin miesiączki mam na dzisiaj 25.10,ale wczoraj już mnie pokusiło i zrobiłam test niestety wynik był negatywny,ale mam cicha nadzieje,że może było to jeszcze za wcześnie z testowaniem i @ nie przyjdzie :) Cykle mam regularne co 26 dni.Jakby się udało to termin porodu bym miała mniej więcej 4 lipca akurat w męża urodziny :)
Kciuki zaciśnięte[emoji2]oby się udało kochana.

życie cudem jest[emoji1]
 
reklama
Hejka ;) ja co prawda jestem na koniec czerwca;) ale moja dwójka urodzona grubo po terminach;) więc jest szansa na lipiec;) 7 listopada mam wizytę więc już będzie wiadomo;)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, termin z ostatniej miesiączki mam na 1 lipca :-) lecz przez to, że miałam krótkie cykle to możliwe jest, że urodze pod koniec czerwca, w poniedziałek byłam u ginekologa, widziała pęcherzyk płodowy :-) To będzie nasze drugie dziecko, pierwszą córeczkę też mamy z lipca :-) Wczoraj pierwszy raz zwymiotowałam :-) i co chwilę chce mi się siku :-) to takie moje objawy ciąży, piszcie jak to wszystko u Was przebiega :-) Pozdrawiam
 
U mnie ciężko określić termin bo okres miałam bardzo nieregularnie, od 27 do 39 dni. Być może będzie to początek lipca, pewnie na wizycie za 2 tyg dowiem się coś więcej. Ostatnią miesiączkę miałam 24.09. Z objawów mam jedynie powiększone i trochę bolące piersi i pobolewa mnie podbrzusze.
 
reklama
Do góry