reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Na tym etapie i tak niewiele można zrobić - dać progesteron, coś rozkurczowego.. Leżałam prawie 2 tygodnie w szpitalu, i też mi dr tłumaczył, że mam leżeć, i się nie stresować, bo na tym etapie tak naprawdę nie ma co zrobić, a rola szpitala to zapewnienie leżenia bez wstawania, leki i usg w razie potrzeby...

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Na tym etapie i tak niewiele można zrobić - dać progesteron, coś rozkurczowego.. Leżałam prawie 2 tygodnie w szpitalu, i też mi dr tłumaczył, że mam leżeć, i się nie stresować, bo na tym etapie tak naprawdę nie ma co zrobić, a rola szpitala to zapewnienie leżenia bez wstawania, leki i usg w razie potrzeby...

0d1yrjjgtd95fou3.png
Tyle czasu Cię trzymali? U nas to 3 dni jak mi się krwawienie uspokajało to usg leki i leżeć w domu
 
Ale znalazłaś sklep w którym faktycznie to sprzedają?? Ja wiedziałam o nich, ale nie znalazłam żadnego aktywnego sprzedawcy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Tak zeibilam ten test ale zamiast rozowo czy blue wyszedl fiolet huhu

Kolezance roz I ma corke ale ten test dla zabawy bo ma zle opinie
1515779252-7a1e626bc7c191d2-aaaaaa.jpeg
 
Na tym etapie i tak niewiele można zrobić - dać progesteron, coś rozkurczowego.. Leżałam prawie 2 tygodnie w szpitalu, i też mi dr tłumaczył, że mam leżeć, i się nie stresować, bo na tym etapie tak naprawdę nie ma co zrobić, a rola szpitala to zapewnienie leżenia bez wstawania, leki i usg w razie potrzeby...

0d1yrjjgtd95fou3.png
Ale wdrazejie lekowbmoze duzo pomoc i kobiete uspokoic ze probuje jej sie pomoc a nie pozostawiac samej sobie na laske losu

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tyle czasu Cię trzymali? U nas to 3 dni jak mi się krwawienie uspokajało to usg leki i leżeć w domu
Plamiłam co parę dni, piątego dnia w szpitalu dostałam krwotoku, więc trzymali mnie kolejny tydzień, aż się nie uspokoiło całkiem..
Ale za drugim razem wypuścili mnie drugiego dnia, bo już było wiadomo, że to z nadżerki

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry