reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dzień dobry :) och, nie sądziłam, że do Was dołączę.. Zrobiłam dziś test i bach :
1510472162-9464731fd34118d9-aaaaaa.jpeg
Na dziś /jutro wypadałby okres.
Powiem może coś o sobie. Ania, mam 24 lata, jestem mama 5miesiecznego Kacperka. Mieszkam w okolicach Krakowa. Do lekarza pójdę chyba dopiero ok. 7 tygodnia, żeby podwójnie nie przeżywać czy będzie serduszko. Pozdrawiam cieplutko [emoji8]


Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej! Ja też spod Krakowa [emoji4]

Jezu... mam mega płaczliwy czas. Płaczę o byle g*wno... czym mega wkurzam męża
No i mdłości mam już całodobowe. Masakra. Ale przynajmniej wiem, że to dobry objaw [emoji6]

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
reklama
@Columbina ja też jakas placzliwa się zrobilam tzn może nie placze cały czas, ale za to na placz z byle powodu mi się w ciągu dnia zbiera. A to dopiero początki. Co to będzie za no miesiąc :-D
Jutro ide sprawdzic jak beta rośnie. Wg moich obliczeń powinna wynosic co najmniej 112.98 (110% przyrost) i już się zaczynam bac ze moze za malo przyrosla. Zabijcie mnie za takie myslenie. Wedlug moich obliczeń 24 listopada juz powinna być grubo ponad 1000 tak ze pecherzyk conajmniej bedzie mi widac.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
U mnie tak samo mdlosci nic przełknąć nie mogę masakra w pierwszej ciąży zero objawów a teraz całkiem inaczej i tez strasznie mi się spać cały czas chce niego ten pierwszy trymestr juz minie :)
 
Witajcie[emoji5]

Witam nowe lipcoweczki. Gratuluje i zycze spokojnych ciaz [emoji5]

Ja o dziwo w tej ciazy mam jakies skape dolegliwosci. Bole brzucha minely, mdlosci sporadycznie. Tyljo ciagle spiaca jestem i nic mi sie nie chce. No i bolace piersi. Ciekawe czy to jeszcze sie rozwinie czy juz tak zostanie. Bo pierwsza ciaze mialam bardzo objawowa.

@Marika92 zycze powodzenia w poszukiwaniach! My po porodzie corki jeszcze przez 2,5 roku mieszkalismy z rodzicami i nie bylo to fajne, chociaz pomoc z ich strony byla duza. Ale wiadomo, ze zawsze lepiej na swoim.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tak samo mdlosci nic przełknąć nie mogę masakra w pierwszej ciąży zero objawów a teraz całkiem inaczej i tez strasznie mi się spać cały czas chce niego ten pierwszy trymestr juz minie :)
W pierwszej ciąży rzygałam dalej jak widziałam.. 8.5kg schudłam. Ale wtedy od początku rzygałam. A teraz te mdłości... Masakra...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
W pierwszej ciąży rzygałam dalej jak widziałam.. 8.5kg schudłam. Ale wtedy od początku rzygałam. A teraz te mdłości... Masakra...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]

My widzę ,że bardzo podobnie przechodziłyśmy i teraz przechodzimy ciążę... W pierwszej też tak wymiotowałam że schudłam 8 kg. A teraz mam takie mdłości że aż mi się płakać chce. Cokolwiek bym nie zjadła to jest masakra :(

Witam nowe mamusie!

oar83e3k2wp0ljh3.png
 
reklama
Do góry