reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
To mój M z kolei ociąga się z powiedzeniem swoim rodzicom, mówi że może na święta albo ponowym roku....to ja mu dzisiaj powiedzialam,że jesli do dnia usg im nie powie, to będąc u nich w sobote pp wizycie sama wyciagne zdjwcie z usg i im pokaze. Moi rodzice już wiedzą.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
A ja sie tak zastanawiam czy to nie glupio tak, ze w pracy beda wiedziec a rodzice nie.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sie tak zastanawiam czy to nie glupio tak, ze w pracy beda wiedziec a rodzice nie.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja radzę sie nie przejmowac. Skoro nie chcesz jeszcze mówić rodzinie to nie mów. Odpoczniesz na zwolnieniu i wtedy im powiesz. Jak by się z udalo, to chcemy wszystkim powiedzieć w styczniu. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, ze jestem jeszcze na wychowawczym. Urlop mi się kończy 12 stycznia i wtedy planuje iść na l4
 
Właśnie wróciłam z imprezy rodzinnej, udało nam się jakoś wcześniej wymiksować zrzucając trochę na „zły dzień” syna [emoji6] przez cały dzień udało mi się zjeść kanapkę z serem, jedzenie mnie dzisiaj wyjątkowo odpycha i straszne przeszkadzają mi wszelkie zapachy...
Powiemy wszystkim po środzie, jak u lekarza przekonam się ze wszystko ok, ale powiem Wam ze ciężko tak trzymać buzie na kłódkę [emoji87]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A macie jakieś pomysły na to, w jaki sposób przekazac nowinę przyszlym teściom? Zdjęcie usg pokazać czy może w jakiś inny sposób?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ja radzę sie nie przejmowac. Skoro nie chcesz jeszcze mówić rodzinie to nie mów. Odpoczniesz na zwolnieniu i wtedy im powiesz. Jak by się z udalo, to chcemy wszystkim powiedzieć w styczniu. Ja jestem w tej komfortowej sytuacji, ze jestem jeszcze na wychowawczym. Urlop mi się kończy 12 stycznia i wtedy planuje iść na l4
No wlasnie ja myslalam, ze jak bedzie wszystko dobrze to zeby powiedziec na swieta, a M mowi ostatnio, ze na Dzien Babci i Dziadka [emoji6]

A to nie musisz na chwile wrocic do pracy seby isc na l4?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A macie jakieś pomysły na to, w jaki sposób przekazac nowinę przyszlym teściom? Zdjęcie usg pokazać czy może w jakiś inny sposób?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
My w pierwszej ciazy po prostu powiedzielismy rodzicom i tescuom, ze beda dziadkami i tyle [emoji5] Tetaz chyba tez tak bedzie.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My chyba oddelegujemy syna żeby pochwalił się ze zostanie niedługo starszym bratem [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie do tych, ktore biora Duphaston. Bierzecie go zawsze o tych samych dokladnie godzinach czy po prostu rano w poludnie i wieczorem?Tak mniej wiecej podobnie zeby bylo?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja biorę luteinę i nie biorę jej o jakieś konkretnej godzinie wstaje rano (około 6-7) to ją biorę a wieczorem to już różnie raz o 19 innym razem o 21
 
Ostatnia edycja:
Do góry