reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Dzień dobry!:)

@żabila super, nie musisz się denerwować :)

@KRROPELKA nie martw się. Podejrzewam, że to bardzo trudne ale spróbuj jakoś się uspokoić. Może wypad za miasto? Fasolka da sobie radę, Ty załatw tylko spokój:*

@moni17.07 @Nowaja16 kurcze! Nawet nie wiedziałam, że tyle tych badań trzeba zrobić... Mam nadzieję, że dzisiaj lekarz mi wszystko opowie i zaplanuje.

U mnie zaczęły się mdłości z prawdziwego zdarzenia - obudziły mnie w nocy i teraz. Chwilowo mam tak, że wszystkie potencjalne objawy traktuję jak swoje dziwne wymysły - chyba dalej nie przywykłam do myśli, że naprawdę jestem w ciąży :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Chwilowo mam tak, że wszystkie potencjalne objawy traktuję jak swoje dziwne wymysły - chyba dalej nie przywykłam do myśli, że naprawdę jestem w ciąży :)

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jak dalej chyba nie przywykłam do tego, że jestem w ciąży, już nie wiem co robić żeby w końcu do mnie to dotarło, macie jakieś pomysły?

U mnie też super ale w kwestii przeziębienia :frown: Nos zapchany, kaszel taki że czasem myślę że się uduszę, dziś spałam prawie na siedząco a i tak wcale lepiej mi nie było, masakra, dziękuję tylko że nie mam ciążowych dolegliwości bo chyba bym się poryczała.
 
Dzień dobry... Mój dzień zaczal się od wizyty w trakcie. Masakra nie miałam czym a wymiotuje
;/;/

To będzie piękny dzień coś czuję;/

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojoj to wspolczuje [emoji45] Ja jeszcze musze dojechac do domu a w autobusach fatalnie sie czuje.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak Wam współczuje :( biedne, musicie przechodzić przez te wszystkie objawy :* Jestem ciekawa czy mnie już tak te objawy ominą czy dopiero przede mną, miała tak któraś?
 
reklama
Do góry