reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Test pozytywny blada kreska ale okres powinnam dostać dopiero w piątek termin z kalkulatora internetowego wychodzi na 7 lipca 2018 :)
 
Ja dokładnie tak samo :) a co do objawów to mam klucię w jajnikach, tkliwe i większe piersi i zrobiła mi się opryszczka pierwsza w życiu.
 
Dokładnie z tymi testami to nigdy nic nie wiadomo dlatego trzeba mieć nadzieję i myśleć pozytywnie. Trzymam kciuki :*
 
Witam nowe mamusie[emoji1][emoji1][emoji1] wkoncu dołączyłyście.Ja z objawów oczywiście piersi czułe brak miesiączki i częsta toaleta wizytę mam za 2 tyg umówiona i mam nadzieję że zobaczę serduszko[emoji2] No dziewczyny rozkręcamy się widzę.Zycze każdej cudownych dni bez wymiotów i stresów.

życie cudem jest[emoji1]
 
reklama
Do góry