reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Na ktora?? Ja 11.30... Chociaż wolałabym rano

0d1ysek2pjkx1f5v.png
 
reklama
Powiem Ci ze ja je biore , na poczatku jak je bralam to takie dziwne uczucie :( ciezko przelknac mi bylo ;D

Ja mimo ppwoekszonych migdalkow i malej powierzchni do przelylania dalam rade. Ale nie moglam wyczytac, czy dwie naraz w jednym momencie, czy jedna po drugiej. Czy jedna rano a druga wieczorem. :/ a ty jak bierzesz ?
 
Moja gin mówi, że najwczesniej ruchy da sie czuć po skończonym 15 tc, wytłumaczyła nawet dlaczego ale nie pamiętam... Tu jedna dziewczyna pisała że w 10tc widziała w wannie jak jej brzuch faluje i ze to dziecko, ale to jest fizycznie niemożliwe. Bylismy z Ł w meksykańskiej restauracji, to wieczorem jak leżałam tak mi brzuch falował że hoho. I to nawet nie tylko tam gdzie jelita ale też wyżej, ba nawet czasem wydawał dźwięki :D Nie byłam wtedy w ciąży i nie miałam obcego w brzuchu :D
10 tc to raczej niemożliwe ale ja czuje gdzieś od 14 tc w kazdej czuję tak samo wiec to na pewno to i już na poprzedniej wizycie mówiłam, że czuje ruchy i na usg dzidzia dokldokładnie w tym miejscu
 
U mnie dziewczynka to dalej dziewczynka. A szyjka 2,5 cm wiec sie trzyma. Za dwa tygodnie mam przyjść sprawdzić szyjke, a za miesiąc normalna wizyta z pomiarami polowkowymi. A dziewczyny daly rady ;)
Super wiadomości :) no to teraz ujawniają nam się same córeczki ;) dobrze że z szyjka wszystko oki,i że masz kontroli ,zawsze człowiek spokojniejszy !!! Córeczka twoja już, duża 7 latek będziesz miała fajne opiekunkę dla malutkiej
 
K sie napalił, ale to dobrze w sumie. Od czegos trzeba zaczac. A jak zrobimy w tygodniu tu remont w pokoju to je odrazu postawimy i do niego bedzoemy wrzucac rzeczy dla dziecka. Bo mam zamiar w piatek wszystkie kosmetyki pokupowac. A szafa jeszcze zapelniona i nie mam gdzie zrobic miejsca dla dziecka :D
Matko szalejesz.. Wszystkie juz cos maja a ja dopiero 3 spioszki i pampersy [emoji47][emoji47][emoji47]

0d1ysek2pjkx1f5v.png
 
Skoro jesteśmy przy wypiekach..
Kiedyś obiecałam sprawdzony przepis na biszkopt, który nie upada ;)
Odgrzebałam stary kalendarz z przepisami, mam nadzieję, że się doczytacie ;)

Przepis by kuzynka "cukierniczka" (cukiernik, ale żeńska forma [emoji23])


I dodatkowo przepis na serowe oponki, u nas nazywane kółeczkami - przepis babci ;)

(tak, wrzucę do kulinarnego ;) )
5eb8dd40febd3b01dbec5b126ade1290.jpg
6da2398a616e68f470b0b9538a3210b2.jpg


0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry