reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja też dla dzidzi jeszcze nic nie mam, postanowiłam podejść do tego na spokojnie :) sporo czasu a i tak na l4 jestem ;) wzięłam się za sprzątanie mieszkanie. Łazienka +
Kuchnia i przedpokój +
Został salon :D ufff

p19u3e3kamsm1gna.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
No wlasnie. Facet sie nie za bardzo odnajdzie co gdzie masz i co ci potrzeba. Mnie by pewnie spakowala mama, ale po co ma sie stresowac jak torba moze lezec spakowana i nilomu nie przeszkadza :)
Tylko nie wiem jakie kupic, jedna mniejsza dla mnie a dla dziexka na pozniej na wyprawke do szpitala ? Taka dosc duza chyba ? Bo duzo rzeczy musi wejsc nie ?
Proponuję dwie - dla siebie mnuejszą (ta moja to klasyczna torba na 3-5 dniowy wyjazd)

A torba dla dziecka oddzielnie - łatwiej będzie spakować, i potem coś odnaleźć, poza tym nie będziesz miała np swojej kosmetyczki z body niemowlęcym ;)
Z pakowaniem torby dla maleństwa myślę, że jest więcej czasu, i z zakupem torby poczekalabym na gotową listę rzeczy do szpitala - jak będziesz wiedziała co i ile, a najlepiej będziesz to miała kupione, to łatwiej będzie dobrać rozmiar, żeby się wszystko zmieściło, ale nie była jakaś olbrzymia ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
Proponuję dwie - dla siebie mnuejszą (ta moja to klasyczna torba na 3-5 dniowy wyjazd)

A torba dla dziecka oddzielnie - łatwiej będzie spakować, i potem coś odnaleźć, poza tym nie będziesz miała np swojej kosmetyczki z body niemowlęcym ;)
Z pakowaniem torby dla maleństwa myślę, że jest więcej czasu, i z zakupem torby poczekalabym na gotową listę rzeczy do szpitala - jak będziesz wiedziała co i ile, a najlepiej będziesz to miała kupione, to łatwiej będzie dobrać rozmiar, żeby się wszystko zmieściło, ale nie była jakaś olbrzymia ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png

Taki mam zamiar. Dwie torby :) z pakowaniem dla dziecka poczekam do maja
 
Mnie dziś głową boli i juz sobie wmowilam zatrucie ciazowe masakra a wizyta dopiero za tydzień w piątek
 
reklama
Do góry