reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja kolderki i poduszki nie kupuje, bo przez pierwszy rok sie nie przyda i beda sie tylko kurzyc, jak w pietwszej ciazy.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Ja też, też kupiłam za pierwszym razem, jak to na początku :) i nie używałam

Mi sie nie spieszy do porodu. Juz w nocy sie budzę i boję tak strasznie :( trzeci raz to przeżywać... brrrrrrr.

To i tak jesteś dzielna że zdecydowałaś się na 3. Napakowany bałwan mega! :D

No ja tak mialam jak mloda do przedszkola poszla, a ja sama i zamiast korzystac to sie zamartwialam. Po jakims czasie przywyklam. Tetaz uwielbiam by sama[emoji3]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017

Ja też :) szczególnie jak w domu nikogo nie ma i jest cisza- nawet nic nie włączam :tak:

chce zamowic ten komplet Link do: Komplet Family Forest Marsielle Decor bardzo podobaja mi sie kolory nie planuje baldachimu ani ochraniaczy cena w miare dobra polska produkcja

tylko zastanawia mnie ten wymiar 70/100 cm

pozniej mozna wybrac 100/135 cm
jak myslicie doradzcie cos

Śliczny! Super kolory!

Co do ochraniaczy na szczebelki jeszcze to prawdą jest że czasami są potrzebne wlaśnie po to żeby chronić. Znajomi mają dziecko które przebudza się, siada i potem "pada" i często po prostu uderzał się w szczebelki. Do tego stopnia że musieli kupić po prostu łóżeczko turystyczne.
 
reklama
Czesc Mamuski,

Ja juz po wizycie.
Z dobrych wiadomosci : szyjka sprawdzona manualnie i przez USG. Jest dluga,bo ma ponad 4,5 cm ( nie wiem jak mierzyli ja w szpitalu) i zamknieta. Dzidzia rozwija sie idealnie. Ma 177 g i szykuje sie Nam ........ TRZECI CHLOPIEC! ( hormony mi troche zaszalaly i poplakalam sie w samochodzie,ale moj Maz sie bardzo ucieszyl ). Kocham chlopcow,bo sama mam dwoch najwspanialszych - jednak gleboko gdzies tam mialam nadzieje na coreczke. No coz, nic sie nie stalo.... nastepnym razem..haha
Z tych gorszych : moje lozysko jest masakrycznie nisko,ze lekarzowi nie bylo do smiechu. Daje mi miesiac na podniesienie i jesli przy polowkowych ( bede w 21 tyg ciazy) sie nie podniesie za bardzo to bede miec notoryczny zakaz wykonywania pracy ( mowi,ze male krwawienie moze w moim przypadku skonczyc sie tragicznie) + bede musiala miec cesarke,bo nie dam rady urodzic naturalnie. Lozysko zakrywa ujscie szyjki macicy.
Do tego zatwardzenie nie ulatwia sprawy - im mocniej pre ,tym bardziej wywieram nacisk na obnizona pochwe itp. Koniecznie zaopatrze sie w probiotyki i duzo pestek i sliwek.
Dzidziol lezy na tylniej scianie ,dupka ku dole,ale nadal slabo go wyczuwam.
Nastepna wizyta w szpitalu na 21 tydzien - 12 marca.

A to moj Synus :
bubu.jpg

(owiniety pepowina z przodu).

Trzymam kciuki za wizytujace dzisiaj.
 

Załączniki

  • bubu.jpg
    bubu.jpg
    106,1 KB · Wyświetleń: 229
Do góry