reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja narazie jeszcze nie kupuje, ale jak coś to do kąpieli oliatum,bepanthen do smarowania pupki ocentisept do pępuszka ,tormentool w razie czerwonej pupy

W domu mam tylko octanisept, bo sami uzywamy dla siebie i do podwania kotu zastrzykow ;)
A tak to jeszcze musze przemyslec co potrzebuje...
 
reklama
Będziesz spokojniejsza ;)
No, zawsze to jakies zabezpieczenie.
Pytalam lekarza o koszt to sam pessar 170zl. Wizyta 200zl. I znowu dodatkowy wydatek[emoji20]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Wklei mi ktos link do rankingu? Nie moge cos znalezc.

W moim szpitalu nie ma znieczulenia, jedyne co to gwarantowany jest dostep do gazu ;)
U mnie oddzial neonatologi ma 3 stopien referencyjnosci, dlatego chce tam rodzic. Mam tam swojego lekarza, pozostalych znam, to samo polozne i pielegniarki. Duzo sie tam nalezalam plus zawodowo bywalam tam tez poki pracowalam.
Jakos to bedzie ;)
Ja tez mam lekarza ze szpitala, w ktorym chce rodzic, a ma to jednak duze znaczenie. Corke tam rodzilam i bylam zadowolona. Poza tym w razie co to jakies pomocne znajomosci tez sie znajda( oby nie bylo potrzeby).

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
No, zawsze to jakies zabezpieczenie.
Pytalam lekarza o koszt to sam pessar 170zl. Wizyta 200zl. I znowu dodatkowy wydatek[emoji20]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Kosztow nie zazdroszcze, ale dobrze, ze bedziesz zabezpieczona.

Ja w srode mam drugie prenatalne, prawie 400 zl wychodzi. Z tego 150 zl za plyte cd z nagraniem badania i Mlodego w 3 d-4d. Skusze sie, po pierszym Synku nie mam takiej pamiatki niestety :/
 
Ja myślę o kosmetykach Hipp do kąpieli i krem do buzi.

Pasuje też kupić krem przeciwsłoneczny z filtrem mineralnym dla malucha na spacerki
Nie wiem jak to teraz jest, ale jak rodzilam corke to nie polecano stosowania kremow z filtrem do 6miesiecy. Moze teraz cos sie zmienilo? Ktos cos wie?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Nie wiem jak to teraz jest, ale jak rodzilam corke to nie polecano stosowania kremow z filtrem do 6miesiecy. Moze teraz cos sie zmienilo? Ktos cos wie?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
Będę musiała wypytać moja pediatrę,ale wydaje mi się że tak małego dziecka nie naraża się na duże promienie słoneczne,zawsze jakaś ochrona parasolka czapeczka z daszkiem i siedzenie wcieniu
 
Nie wiem jak teraz ze sloncem i z filtrami...Ja sie urodzilam w marcu, mama mnie namietnie opalala ;) po prostu spacerujac. Podbno mialam piekna skore...a potem sie okazalo, ze byla tragedia w Czarnobylu, a my wtedy mieszkalismy na Suwalszczyznie. Mama wspomina, ze kwiecien byl piekny w 86 roku...
Taka rodzinna anegdotka, ale podszyta lekiem, bo chodzic zaczelam w wieku 16 miesiecy i wszystkie kobiety w mojej rodzinie choruja na tarczyce...
 
Mój mąż rzucił jakieś półtorej miesiąca temu i póki co jest ok. Mówi że w domu w ogóle go nie ciągnie, czasem w pracy jak koledzy idą zapalić i zaleci mu zapach. Ale dajemy radę, nie jest nerwowy [emoji4] rzucił z Desmoxanem [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Mój mąż rzucił fajki 2 razy. Pierwszy raz jak byłam w 9 miesiącu ciąży z synem. Po 6,5 roku z głupoty wrócił do palenia. Drugi raz rzucił jak zaszłam w ciążę teraz. A palił jak smok po 2 paczki dziennie. Obydwa razy z tabexem. No i na początku oczywiście miałam ochotę go zabić. Zawsze wybiera na rzucanie moment kiedy mi hormony ciążowe najbardziej buzują [emoji14]

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Właśnie gdzie jest ten link o tych szpitalach bo chyba przeoczyłam,niech ktoś wstawi jak się orientuję
 
Do góry