reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dzień dobry :)

Ja obudziłam się dziś z bólem głowy i katarem :/ no ale co zrobić... Trzeba jakoś funkcjonować.. Położę się pewnie popołudniu.. Tymczasem na śniadanko jajecznica z boczkiem :) a później hyc do lidla :)

P.s. Dziś będzie "dobry" dzień... Już zdążyłam kawę wylać z rana...

p19u3e3k7du6axpu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Wylez się dzisiaj, może przejdzie :*
Ooooj. Po kawie ciężko schodzi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hejka dziewczyny :* właśnie się obudzilam jeszcze leżę i juz zaczynam się stresować bo dziś mam prenetalne dzidzia kopie ale wiadomo jak to jest my zawsze będziemy się stresować także proszę trzymajcie kciuki żeby było wszystko okej :* i ja dziś wybieram się do lidla mam obok mojego lekarza także wskocze przed usg i po usg :D


Trzymam kciuki:)
 
Oj i tu się nie zgodzę. Osobiscie mam 2ke wpisaną i dwa dni temu mialam kontrolę. Pan mi wyjaśnił ze na 2 wolno mi isc do lekarza, apteki i po artykuły pierwszej potrzeby. Nie można sobie od tak latać po mieście, sklepach itp. Mówił mi jak to czasem życzliwi donoszą ze x czy y zamiast na zwolnieniu to po sklepach lata.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No na mnie nie ma nikt co donosić bo od początku ciąży przez problemy tylko leżałam a kontroli kilka już miałam. Nie mam też swojej firmy, od 10 lat umowa o pracę na czas nieokreślony.

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Dopiero 18tydzien a ja się stresuje tyloma rzeczami na przód :no:
- czy moje mlleko będzie starczało dziecku
- kolki
- czy będę potrafiła robić te wszystkie deserki, obiadki tak żeby dziecku dostarczac jak najwięcej potrzebnych składników
- czy będę wiedziała jak ubrać na daną pogodę
I wiele wiele wiele innych .. :o


Wychowywałam chrzesnice od urodzenia do 3latek. Mieszkała z nami odrazu po wyjściu ze szpitala a później ja pomieszkiwałam z nią i jej mama. Ale chyba wszystkiego pozapominalam. Jej mama miała depresję więc wszytko robilam z moją, później sama jak mama chodziła do pracy. Karmienie, przewijanie, kąpanie, spacery.. ale przy swoim to chyba większy stres . :oops:
 
reklama
Dopiero 18tydzien a ja się stresuje tyloma rzeczami na przód :no:
- czy moje mlleko będzie starczało dziecku
- kolki
- czy będę potrafiła robić te wszystkie deserki, obiadki tak żeby dziecku dostarczac jak najwięcej potrzebnych składników
- czy będę wiedziała jak ubrać na daną pogodę
I wiele wiele wiele innych .. :o


Wychowywałam chrzesnice od urodzenia do 3latek. Mieszkała z nami odrazu po wyjściu ze szpitala a później ja pomieszkiwałam z nią i jej mama. Ale chyba wszystkiego pozapominalam. Jej mama miała depresję więc wszytko robilam z moją, później sama jak mama chodziła do pracy. Karmienie, przewijanie, kąpanie, spacery.. ale przy swoim to chyba większy stres . :oops:

ja tez sie stresuje a jedno dziecko juz mam :p normalne watpliwosci matki Polki pociesze cie jedynie ze na nie wszystko mamy wplyw... np kolki czy pokarm i nie ma sie co na przod juz stresowac
mysl raczej o tym co chcesz kupowac dziecku :D
 
Do góry