reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Jeszcze dwa tygodnie :( na którą masz ?
Na 16 dopiero :(

Dzień dobry :)

Ja obudziłam się dziś z bólem głowy i katarem :/ no ale co zrobić... Trzeba jakoś funkcjonować.. Położę się pewnie popołudniu.. Tymczasem na śniadanko jajecznica z boczkiem :) a później hyc do lidla :)

P.s. Dziś będzie "dobry" dzień... Już zdążyłam kawę wylać z rana...

p19u3e3k7du6axpu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Oj zdrowiej. Udanych zakupów :) pochwal się co kupiłaś :)

Super zakupy :) Body kupiłaś jaki rozmiar? Bo kazałam M kupić 50/56 i chyba też kupił ten dwupak z żyrafami i lwami z białym body :)
 
Cześć dziewczyny :)
Wczoraj był miły rodziny wieczór, bez telefonu, i muszę w końcu was nadrobić ;)
Ja tez uwielbiam chinszczyzne, ale sama raz robilam i tyle... Bardziej w restauracjach zamawiamy Macie jakis fajny przepis?
Nie mam konkretnego przepisu, choć kilka mogę zrobić zdjęć z książki kucharskiej ;)
Najczęściej robię chińszczyznę w wersji "na winie" tzn co się nawinie ;)
Ważne są przyprawy, i ogólnie "idea" ;)
W restauracjach bardzo rzadko, bo ciężko o chińską knajpkę, gdzie nie używają glutaminianu sodu :(

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
mi przyszly wlasnie 4x body z hm rozmiar 56 i wg mnie jakies wieksze sa.. chyba 50 bede musiala dokupic
 
Aga jak przepis nie bardzo skomplikowany to daj :) bo ja kucharka nawet oki ale takie polskie dania ,barszcz rosół wszystkie zupy itp..a z kuchnią inna niż polska ciężko ;/
 
No pięknie Ci wyszła:) zdolniacha jesteś nie da się ukryć :)
Dziękuję [emoji15][emoji16]
Z szyciem to jestem samouk, a z torbami to już w ogóle wyszło przypadkiem, bo mnie ktoś usilnie próbował przekonać, że szycie szyciem, ale torby w "warunkach domowych" nie uszyję, bo zamki, podszewki, regulatory, i w ogóle, więc postanowiłam pokazać, co o tym myślę (że jak to, ja nie dam rady?!) [emoji23]
A że torebka faktycznie wyszła, i do dzisiaj czasem z nią chodzę, to od tego czasu powstało już sporo następnych ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
reklama
Do góry