reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witajcie dziewczyny :) Śniło mi się, że urodziłam dziecko i nie mogłam się nadziwić jaki ten 2 poród był łatwy w porównaniu do 1. Cieszyłam sie, że mam to za sobą, czułam wielką ulgę. Budzę się, a tu nic z tego, jeszcze tyle czekania [emoji14]

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Dzien dobry. Zimno u nas bardzo. A ja muszę do pracy podjechać na.chwilkę a najchętniej zostalabym pod kołdrą.
Powodzenia na dzisiejszych wizytach.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
olaaa7, jedno, mniej pisania, mniej komplikacji ;) mąż urzędnik mówi, że z dwoma jest zawsze problem ;)
Też długo długo chciałam dwa. Ostatecznie mam jedno i nie żałuje. Mi urzędniczka w USC powiedziała, że statystycznie osoby z podwójnym nazwiskiem się częściej rozwodzą, bo kobieta już w chwili ślubu przewiduje rozwód i skreślenie nazwiska ;)

hahaha nie dołuj Oli :D

Dzięki dziewczyny za pomoc :) U mnie akurat było odwrotnie, bo przyjęłam tylko po mężu a i tak się rozwiodłam :D
A orientujecie się ile minimum wcześniej trzeba ustalić termin w USC? M mi wczoraj powiedział, że w sumie czemu by nie hajtnąć się już, np pod koniec marca albo w kwietniu :p No i zapalił mi w głowie lampkę :p Chciałabym już zostać jego żoną [emoji173] Tylko zastanawiam się jak bardzo może urosnąć brzuszek przez miesiąc czy półtora.
 
Dzięki dziewczyny za pomoc :) U mnie akurat było odwrotnie, bo przyjęłam tylko po mężu a i tak się rozwiodłam :D
A orientujecie się ile minimum wcześniej trzeba ustalić termin w USC? M mi wczoraj powiedział, że w sumie czemu by nie hajtnąć się już, np pod koniec marca albo w kwietniu [emoji14] No i zapalił mi w głowie lampkę [emoji14] Chciałabym już zostać jego żoną [emoji173] Tylko zastanawiam się jak bardzo może urosnąć brzuszek przez miesiąc czy półtora.
U mnie w usc wystarczy przyjść miesiąc i 1 dzień przed ślubem. Wcześniej nie ma sensu. [emoji4]

f2w3rjjg5fztbx1k.png


f2w3rjjg86dfwc1o.png
 
reklama
Do góry