reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja już po usg wszystko ok i dzieeeewczynka [emoji7] waży 352g później wstawię zdjęcia

Super gratulacje !!


16udyx8di9hvrs5t.png
 
reklama
Jeszcze dodam tylko że rokiem bazowym w aktualnym okresie zasiłkowy 2017/2018 jest 2016 r. ( czyli liczą się dochody osiągnięte w 2016 r.) Chyba że dochody uległy po tym roku zmianie i np. Ktoś podjął prace lub ja stracił . Trochę to skomplikowane ale w razie czego pytajcie. A tak poza Tym podczytuje Was od początku A że było i jest dużo wątpliwości dot. Becikowego i 500+ to postanowiłam się ujawnić ☺☺☺jestem w 20 tc ☺ miał być chłopiec, będzie dziewczynka o ile nic się nie zmieni...
 
Ja urodziłam Frania w 2010 i było dla każdego. Przeczytałam teraz- po tym co pisały dziewczyny- że od 2012 nie jest dla każdego :) @madzia0902 wiadomo, że nie ma kasy żeby bylo dla każdego "na zawsze"... tak jak z 500+. Ale miałyśmy skończyć więc kończę :)
500plus się kończy bo nie mają skąd dobierać, a w sejmie zarabiają tyle że nie wiedzą co z pieniędzmi robić. Niech dadzą każdemu dziecku 500 a dopiero cuduja z mieszkanie+ . Bo jednego nie potrafią dotrzymać .
 
My tam na zadne swiadczenia sie nie zalapiemy. Trzeba liczyc na siebie i sie nie ogladac na chwilowe wsparcie, ktorego zaraz nie bedzie.
U mnie dzisiaj na obiad domowe pierogi ruskie :) brzuch mam jak w 30 tygodniu...
W sobote ide z moim mezem na warsztaty chustonoszenia :) bedzie jakas odmiana :)
 
reklama
@martaaa515 co tam u Ciebie? bo coś Cie nie widzę [emoji5]️
Kinia dzięki że pytasz, jak nie wejdę w kilka godzin to później tyle do nadrobienia że już nie mam siły odpisywać [emoji2]
Teraz się trochę wyciszyłam bo 22 miałam termin pierwszego porodu i było trochę smutno. W środę połówkowe i zaczynam pomału się denerwować.
Cieszę się że Ci przeszło i wraca apetyt [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Do góry