reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ale kiedy to bylo? Bo to sie zmienilo wlasnie.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
5lat temu
 
reklama
Kinia dzięki że pytasz, jak nie wejdę w kilka godzin to później tyle do nadrobienia że już nie mam siły odpisywać [emoji2]
Teraz się trochę wyciszyłam bo 22 miałam termin pierwszego porodu i było trochę smutno. W środę połówkowe i zaczynam pomału się denerwować.
Cieszę się że Ci przeszło i wraca apetyt [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
A rozumiem:( to już niedużo do srody, na pewno wszystko jest dobrze, ale stresu przedwizytowego chyba nie da się uniknac ☺️
 
Kinia dzięki że pytasz, jak nie wejdę w kilka godzin to później tyle do nadrobienia że już nie mam siły odpisywać [emoji2]
Teraz się trochę wyciszyłam bo 22 miałam termin pierwszego porodu i było trochę smutno. W środę połówkowe i zaczynam pomału się denerwować.
Cieszę się że Ci przeszło i wraca apetyt [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Przykro mi, przeżywałam to samo w styczniu.
Na pewno będzie wszystko dobrze :*
 
Jeszcze dodam tylko że rokiem bazowym w aktualnym okresie zasiłkowy 2017/2018 jest 2016 r. ( czyli liczą się dochody osiągnięte w 2016 r.) Chyba że dochody uległy po tym roku zmianie i np. Ktoś podjął prace lub ja stracił . Trochę to skomplikowane ale w razie czego pytajcie. A tak poza Tym podczytuje Was od początku A że było i jest dużo wątpliwości dot. Becikowego i 500+ to postanowiłam się ujawnić [emoji5][emoji5][emoji5]jestem w 20 tc [emoji5] miał być chłopiec, będzie dziewczynka o ile nic się nie zmieni...
Witamy w naszym gronie :) [emoji106]

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
My tam na zadne swiadczenia sie nie zalapiemy. Trzeba liczyc na siebie i sie nie ogladac na chwilowe wsparcie, ktorego zaraz nie bedzie.
U mnie dzisiaj na obiad domowe pierogi ruskie :) brzuch mam jak w 30 tygodniu...
W sobote ide z moim mezem na warsztaty chustonoszenia :) bedzie jakas odmiana :)
Oj, zjadła bym pierogi...
Może w weekend zrobię...... ;)

0d1yrjjgtd95fou3.png
 
No to lipa. Nie dostanę... Już przy swoich na mnie i dziecko przekraczam 800zl a z dochodami mojego to już nie ma co myślec [emoji14]

p19u3e3kx2xhxa3b.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
No ja trochę więcej bo panstwowy żłobek ... No i jeszcze 13nastki i premię, ale tez uważam, że gdybym była sama i miała że,swoich utrzymać dziecko i mieszkanie i kredyt za mieszkanie... Byłaby masakra... 500zl alimentów szło by tylko na koszt opłaty za żłobek

f2w39n7303c24ozn.png
 
Jeszcze dodam tylko że rokiem bazowym w aktualnym okresie zasiłkowy 2017/2018 jest 2016 r. ( czyli liczą się dochody osiągnięte w 2016 r.) Chyba że dochody uległy po tym roku zmianie i np. Ktoś podjął prace lub ja stracił . Trochę to skomplikowane ale w razie czego pytajcie. A tak poza Tym podczytuje Was od początku A że było i jest dużo wątpliwości dot. Becikowego i 500+ to postanowiłam się ujawnić [emoji5][emoji5][emoji5]jestem w 20 tc [emoji5] miał być chłopiec, będzie dziewczynka o ile nic się nie zmieni...
O to gratuluje! Fajnie, ze sie odezwalas. Zostan z nami, bo jest tu bardzo fajnie[emoji3] To Twoja pierwsza dzidzia?

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Kinia dzięki że pytasz, jak nie wejdę w kilka godzin to później tyle do nadrobienia że już nie mam siły odpisywać [emoji2]
Teraz się trochę wyciszyłam bo 22 miałam termin pierwszego porodu i było trochę smutno. W środę połówkowe i zaczynam pomału się denerwować.
Cieszę się że Ci przeszło i wraca apetyt [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
Na pewno musialo Ci byc ciezko tego 22[emoji20] Ja yez pewnie bede przezywac swoj poprzedni termin[emoji53] Ale najwazniejsze, ze mamy juz pod serduszkiem kolejne dzidzie[emoji5]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
reklama
Kinia dzięki że pytasz, jak nie wejdę w kilka godzin to później tyle do nadrobienia że już nie mam siły odpisywać [emoji2]
Teraz się trochę wyciszyłam bo 22 miałam termin pierwszego porodu i było trochę smutno. W środę połówkowe i zaczynam pomału się denerwować.
Cieszę się że Ci przeszło i wraca apetyt [emoji4]

oar8qqmza8t91ycr.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


Wiem o czym mówisz :( biedna . Ale czasami dobrze się tak wyciszyć i przeżyć to na spokojnie :(
 
Do góry