reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@ nie ma,a test dzisiaj rano negatywny wiec czekam na rozwój sytuacji,a piersi mam strasznie nabrzmiałe i obolałe jakby miały mi zaraz eksplodować
Jaki test robiłaś? Mi bobo test pokazał 2 dni przed miesiączką taki zdjęcie 1.
Dzien przed taki zdjęcie 1 drugi test W dniu miesiączki taki zdjęcie 2 i
1508944445-0c554361ebf39d04-aaaaaa.jpeg
1508944473-a3d5abf00bec5843-aaaaaa.jpeg
1508944488-b5179455cdc0da04-aaaaaa.jpeg
3 dni po taki zdjęcie ostatnie na pierwszym już widziałam ale to wyszła dopiero po 3 godzina CH

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie nie robiłam. Nie mam zaufania. Z synem mi spadła po dwóch dniach. Myślałam że poroniłam . A tydz później potwierdził ciążę ginekolog. Płaciłam 65 zł za dwa badania. I mało zawału nie dostałam a okazały się źle przeprowadzone

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizytę na 6 i 7 listopada, jedna prywatnie, druga na NFZ.
To będzie 7 tydzień i 2 oraz 3 dzień.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie robiłam i chyba nie zrobię poczekam do wizyty. Ciężko będzie wytrzymać do 10 ale muszę. W sierpniu miałam puste jajo płodowe i latałam robiłam betę jak szalona pokuta byłam na dwóch rękach rosła i spadała i nic nie pomogło. Dlatego teraz poczekam do wizyty.
 
Ja juz dziś byłam na wizycie ponieważ od razu musze mieć wprowadzone leki (zastrzyki) takze pierwszy zastrzyk juz za mna, a następna wizyta za miesiąc wcześniej pójdę jeszcze na usg bo dziś to jeszcze za wcześnie.
 
reklama
Do góry