reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Teraz chyba usg plus pappa płatne tak mi się zdaje

3jgx43r8fepxgwfi.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja mam niemały problem ale natury innego kalibru a mianowicie problemów z moją córką. I to dość konkretnie się zaczyna skoro nauczycielka napisała do mnie przez e dziennik.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Ja to jak za troje czaly czas małe ilości bo chce coś innego a co twoja córcia przeskrobala???

uwo9yx8dax5wct20.png
No a mnie jakaś mała biegunka chwycila ale mdli już odrobinę mniej. Troche sobie zaszkodzilam tą mieszanką ktora dzisiaj zjadlam. Za dużo wszystkiego.
A co do młodej....Nie przeskrobala. Wychodzi z niej ta cala sprawa sądowa. Ona ma bujną wyobraźnię. Na lekcjach nie słucha tylko buja w obłokach oraz rysuje sobie po rękach pisakami, śpiewa sama do siebie na lekcjach, na przerwach siedzi sama z boku bo nie ma żadnej koleżanki a dzisiaj na rozmowie ze mną przyznała że chciałaby mieć chociaż jedną koleżankę bo wiekszość dziewczyn siedzi razem na przerwie tylko ona sama z boku i moze jeszcze ze dwie inne dziewczyny ktore rownież są nieśmiale. Dostalam uwagę do e dziennika że Laura pisze pisakami po rękach i śpiewa pod nosem na lekcjach. Ona taka wrażliwa i samotna w tej szkole jest :-( mam nadzieję że dzieci się z niej nie naśmiewają teraz dopiero wychodzi z niej ta cała sądowa wojna i te całe przeboje co mieliśmy rok temu :-(

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
USG jest obligatoryjne dla każdej. Przy nieprawidłowościach lekarz może skierować na pappa. Ja w poprzedniej ciąży miałam nt podwyższone i gin skierował mnie na pappa na nfz ( chodziłam prywatnie). A teraz taki program u nas w części województwa że każda przyszła matka jest objęta darmowymi USG i pappa

Napisane na Redmi 3S w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Aż mi się łezka zakrecila a to takie niesprawiedliwe szkoła powinna docenić ze skoro śpiewa pod nosem to ma talent muzyczny czuję muzykę i zeczy kture są wokul są nie istotne może Laura ma duszę artysty. Artyści są zamknięci w sobie i wyrażają swoją uczucia tworząc coś z niczego

uwo9yx8dax5wct20.png
 
Do góry