reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Mnie od kilku dni przed pozytywnym testem aż do piątku bolało wiekszosc dnia a tak z dnia na dzien się ten ból wycisza. Mam tylko nadzieje ze to niczego zlego nie oznacza. Ale zero plamien nic krew nie leci. Cyce coraz mocniej bolą

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
U mnie też zero plamień, ale boli dość konkretnie i nie wiem czy nie zażyć nospy i spróbować zasnąć. Nic innego się nie dzieje tylko ten ból i od rana uczucie jakby było bardzo mokro.
 
reklama
Mnie od kilku dni przed pozytywnym testem aż do piątku bolało wiekszosc dnia a tak z dnia na dzien się ten ból wycisza. Mam tylko nadzieje ze to niczego zlego nie oznacza. Ale zero plamien nic krew nie leci. Cyce coraz mocniej bolą

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
Mam to samo na początku codziennie pobolewało mnie a co dzień mniej dzisiaj chyba tez tylko raz na pare sekund coś poczułam ale nie był to jakiś ostry ból, a cyce tak jak mówisz coraz bardziej bolą jak sie zasiedze i pózniej wstanę albo sie nachyle to tragedia jako ból muszę je sobie trzymać :D
 
Co do nospy, to jeśli na początku są bóle "okresopodbne" to lepiej brać, bo takie silne skurcze są groźniejsze niż tabletka. Oczywiście nie non stop..
 
Co do nospy, to jeśli na początku są bóle "okresopodbne" to lepiej brać, bo takie silne skurcze są groźniejsze niż tabletka. Oczywiście nie non stop..
Ja tylko te pól nospy wzięłam i ból ten mocniejszy mi wtedy przeszedl i już potem nie bralam bo pobolewalo o wiele mniej. A dzisiaj to rano zabolalo raz i teraz jak odpoczywam trochhę kluje po prawej stronie. Podejrzewam że kropek bardziej po prawej się zagnieździl

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
reklama
Dziewczyny byłam właśnie na usg jest pęcherzyk żółtkowy i zarys zarodka. Oddzielenie się zmniejszylo



Kiniu tak się cieszeee!!!!!!!!!! Czułam, że będzie dobrze normalnie czułam że maluszek jeszcze niezdarzyl dotrzec, ale biedaczek się musiał nameczyc żeby zdarzyć na czas teraz będzie sobie do porodu odpoczywać:) cieszę się baaardzo bardzo bardzo :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry