reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Witajcie ja mam wizytę 6 listopada a z racji że miałam długie cykle nie wiem który tydzień zresztą to moja pierwsza ciąża więc nic nie wiem betę miałam robić ale zrezygnowałam bo nie chce się denerwować.Niech się dzieje wola nieba.U mnie dzisiaj kochane słoneczko prawdziwa polska jesień.Troche mnie spanie łapie ale muszę się powstrzymać bo inaczej cały dzień prześpię.A wy jak się czujecie?

życie cudem jest[emoji1]
 
reklama
Witajcie ja mam wizytę 6 listopada a z racji że miałam długie cykle nie wiem który tydzień zresztą to moja pierwsza ciąża więc nic nie wiem betę miałam robić ale zrezygnowałam bo nie chce się denerwować.Niech się dzieje wola nieba.U mnie dzisiaj kochane słoneczko prawdziwa polska jesień.Troche mnie spanie łapie ale muszę się powstrzymać bo inaczej cały dzień prześpię.A wy jak się czujecie?

życie cudem jest[emoji1]
Hej u mnie też słoneczko :) Ogólnie czuje takie zmęczenie piersi trochę mrowią i to tyle z objawów.
 
No faktycznie cisza, ja czekam do poniedziałku do drugiej wizyty u ginekologa, więc do tego czasu to nie mam nic ciekawego do pisania :-) siedzę na zwolnieniu, więc nadrabiam sobie czas z córeczką :-) I już się nie mogę doczekać, aż brzuszek będzie widać :-) i jak znowu kopniaki poczuję w brzuchu, najbardziej lubię ten późniejszy okres ciąży :-)
 
No faktycznie cisza, ja czekam do poniedziałku do drugiej wizyty u ginekologa, więc do tego czasu to nie mam nic ciekawego do pisania :-) siedzę na zwolnieniu, więc nadrabiam sobie czas z córeczką :-) I już się nie mogę doczekać, aż brzuszek będzie widać :-) i jak znowu kopniaki poczuję w brzuchu, najbardziej lubię ten późniejszy okres ciąży :-)
Ja bym chciała być już po pierwszym trymestrze non stop chce mi się spać nie umiem nad tym zapanować.I te ciągłe mdłości.A twoja córeczka ile ma lat? [emoji4]

życie cudem jest[emoji1]
 
No ten pierwszy trymestr niestety zawsze taki nerwowy jest, przynajmniej dla mnie, dopóki nie usłyszę bicia serduszka to nie będę spokojna. Moja córeczka ma 15 miesięcy :-) ciekawe czy będziemy mieli drugą córeczkę czy tym razem chłopak :-)
 
Cinka a z OM jaki termin porodu Ci wychodzi? Bo mi 1 lipiec ale z powodu krótkich cykli może być koniec czerwca ale to się dopiero okaże w późniejszej ciąży po rozwoju dziecka, w pierwszej ciąży też miałam długie cykle i urodziłam 4 dni po terminie z OM.
 
Hej dziewczyny:) ja z om niby 5t 1 d a rzeczywiście mój kalkulator mi pokazuje 2t i 5 d. Martwi mnie, że nie mam specjalnie objawów.:(
 
Cinka a z OM jaki termin porodu Ci wychodzi? Bo mi 1 lipiec ale z powodu krótkich cykli może być koniec czerwca ale to się dopiero okaże w późniejszej ciąży po rozwoju dziecka, w pierwszej ciąży też miałam długie cykle i urodziłam 4 dni po terminie z OM.
Mi wychodzi na 2 lipiec 6 listopada mam wizytę zobaczymy co powie gin[emoji2]


życie cudem jest[emoji1]
 
reklama
Do góry