zaczarowanaKicia
Fanka BB :)
Super że bije zostań w szpitalu tak długo jak trzeba będzie dobrze jesteś pod dobrą opiekaSerduszko bije leżę pod kroplowka i muszę zostać parę dni na obserwacji . Najważniejsze że dzieciątko żyje tak bardzo się balam
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Super że bije zostań w szpitalu tak długo jak trzeba będzie dobrze jesteś pod dobrą opiekaSerduszko bije leżę pod kroplowka i muszę zostać parę dni na obserwacji . Najważniejsze że dzieciątko żyje tak bardzo się balam
DziękujęJa mysle, ze to stawy juz sie przygotowuja na dalsza ciaze i porod. W pierwszej ciazy bardzo szybko zaczely mnie kolana bolec, jeszcze zanim przytylam na tyle, aby to bylo przyczyna.
![]()
![]()
Aniołek[*]8.08.2017
Z tego co ja pamiętam to tylko apap.. :/Hej, powiedzcie mi bralyscie cos przeciwbolowego w ciazy? Mam od rana taki bol glowy, ze juz sobie z nim nie radze. Myslalam ze jak sie poruszam, posprzatam to przejdzie, ale nic z tego. Poszlam na spacer dotlenic szare komorki, ale tez jakos nie pomoglo. Teraz to juz mam krytyczny moment. Boli niemilosiernie, az mi niedobrze z tego bolu. Wiem ze apap mozna zazyc, ale on mi nigdy nie pomagal na zaden bol.
Paracetamol jest bezpieczny w ciąży, tylko za dużo nie można brać. Działa napewnolepiej niż apapHej, powiedzcie mi bralyscie cos przeciwbolowego w ciazy? Mam od rana taki bol glowy, ze juz sobie z nim nie radze. Myslalam ze jak sie poruszam, posprzatam to przejdzie, ale nic z tego. Poszlam na spacer dotlenic szare komorki, ale tez jakos nie pomoglo. Teraz to juz mam krytyczny moment. Boli niemilosiernie, az mi niedobrze z tego bolu. Wiem ze apap mozna zazyc, ale on mi nigdy nie pomagal na zaden bol.
ZNalezione na blogu MamaginekologParacetamol jest bezpieczny w ciąży, tylko za dużo nie można brać. Działa napewnolepiej niż apap![]()
Dzieki, zaraz podjade do apteki kupie. Staram sie nie zazywac lekow czy to ciaza, czy jej brak, wole najpierw sie sama z tym rozprawic, ale teraz juz pomyslu innego nie mam. Dzieki raz jeszczeZNalezione na blogu Mamaginekolog
Podstawowym lekiem do leczenia wszelkich infekcji wirusowych jest paracetamol. Jest to lek bezpieczny w ciąży – możecie go stosować w normalnej dawce, czyli 1-2 tabletki do 4 razy na dobę (maksymalna dawka to 4g paracetamolu na dobę).
Apap to paracetamol [emoji6]Paracetamol jest bezpieczny w ciąży, tylko za dużo nie można brać. Działa napewnolepiej niż apap![]()
Czyli lek o nazwie "paracetamol" nie rozni sie niczym od "apapu"?Apap to paracetamol [emoji6]
![]()
![]()
Aniołek[*]8.08.2017
O faktycznie! Nigdy się tym nie interesowałam. Ale co ciekawe na mnie apap nie działa wcale a paracetamol już tak. 2 dni temu brałam na ból głowy i podzialałoApap to paracetamol [emoji6]
![]()
![]()
Aniołek[*]8.08.2017