reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Mi sie zdzarza czasem taki sluz. Taka wlasnie galaretka,jakby sluz. Przezroczyste. Mowilam gince i powiedziala ze jezeli nie jest zabarwiony krwia to sie nie martwic. Podobno czop wlasnie ma nitki krwi.
Bo chyba może już trochę wypadać, ale dopiero gdy pojawi sie trochę krwi to już jest chyba blisko :) mi się zdarzyło jeden raz :) podobno wiele kobiet nawet nie zauważa, że wypadl im sluz bo zdaza się często, że wpada do wc lub nie spojrza na papier toaletowy
 
;) dobre pytanie , podobno kolejne zawsze ciut wczesniej ale nie wiem tylko tak kojarze ,ze z pierwszym to i do 42 tygodnia czekaja :D aaa gdzies sie tez natchnelam,ze kazde kolejne 2tyg szybciej i tez mialam watpliwosci :D duzo sie mowi a potem jest jak wyjdzie :p
Oj nie pogniewalabym sie o te 2 tygodnie szybciej[emoji6]
 
Ja wlasnie wylam...... Mati mial ze szkoly truskawki i co miazga......dobrze ze nie w tej kieszeni plecaka co ksiazki. I szorowalam mokrymi chusteczkami wyjac przy tym z bezsilnosci. I jeszcze specjalnie przewrocilam kosz bo byl czubaty a nikt nie widzi.
Kochana a sprobuj kapiel w krochmalu...nasze babki dzieci w nim kapaly jak mialy jakies problemy.
O matko wspolczuje. Tez bym ryczala w takiej sytuacji[emoji53] Udalo sie chociaz domyc?
 
teraz pomysl jakie to ma tak naprawde znaczenie ... bedziesz pamietac kiedys plame czy jak cie w szpitalu poloza ? ja cie rozumiem tak samo reaguje a dopiero po czasie mysle ,ze szkoda bylo nerwow.
Ty bierzesz magnez ?
Biore magnez z potasem. Wiadomo ze chce uniknac szpitala ....i staram sie z tym ze jest kumulacja i dupa nie da sie nie wybuchnac.
 
Bo chyba może już trochę wypadać, ale dopiero gdy pojawi sie trochę krwi to już jest chyba blisko :) mi się zdarzyło jeden raz :) podobno wiele kobiet nawet nie zauważa, że wypadl im sluz bo zdaza się często, że wpada do wc lub nie spojrza na papier toaletowy
Dokladnie ....wiele kobiet nawet nie wie ze czop odpadl. Takze narazie mozesz byc spokojna i sie nie stresowac. Co innego jakby wyszlo z krwia i miala byc bole jak na miesiaczke.
 
reklama
Do góry