reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Hit dzisiejszego dnia. Dzwoni do mnie babka "Pani Marzenko, ja dzwonię z przychodni. Ma Pani wizytę na 16 maja u naszego doktora. Niestety nie będzie go. Doktor zrezygnowal. Już nie przyjmuje w ogóle u nas w mieście " kumacie ? Prawie 30 tydz, a ja zostałam bez lekarza [emoji23]
Śmiać się, czy płakać?
Pogadałam z babka, lekarz dostał lepszą propozycję pod Krakowe. A pracował u nas w przychodni i w szpitalu.
 
Hit dzisiejszego dnia. Dzwoni do mnie babka "Pani Marzenko, ja dzwonię z przychodni. Ma Pani wizytę na 16 maja u naszego doktora. Niestety nie będzie go. Doktor zrezygnowal. Już nie przyjmuje w ogóle u nas w mieście " kumacie ? Prawie 30 tydz, a ja zostałam bez lekarza [emoji23]
Śmiać się, czy płakać?
Pogadałam z babka, lekarz dostał lepszą propozycję pod Krakowe. A pracował u nas w przychodni i w szpitalu.
O kurcze, ale pech. Mam nadzieje, ze uda Ci sie znalezc szybko jakiegos fajnego lekarza.
 
reklama
Bylam na paznokciach.. mani & pedi.. 2.5h... Never ever again. Poszłam spróbować salonu obok domu, tam gdzie robią fajny masaż. I paznokcie mam zrobione bardzo dobrze, mega dokładnie.. ale tyle czasu w aktualnym stanie to nie dla mnie. Będę jednak jeździć do centrum, bo tam mi robią na raz.

Jestem przerażona tymi ciągłymi atrakcjami :( boję się każdego nowego dnia :(

Kochana, tak obiektywnie trudno Ci się dziwić po Twoich akcjach, ale... widzisz, to samo się nakręca, stresujesz się i może te nerwy też jakoś nienajlepiej wplywają... Błędne koło.

Ja na studiach ćwiczyłam teleportowanie i bilokację, ale trochę czasu minęło, a poza tym w ciąży trudniej, bo trzeba bilokować i siebie i maluszka ;D

Czy studiowałaś w hogwarcie?? :-D:-D

Dokładnie musimy być silne i wesołe bo w lipcu urodzimy takich smutaskow i placzkow jak my

No widzisz jaka jesteś rozsądna??!

Haha, jak by to on byl w ciazy to by absolutnie nie chcial doczekac do urodzin[emoji3]

Oczywiście! Ale w teorii wszyscy tatusiowie są mocni ;)

Chyba tak dobrze ze olecak granatowy ,teraz musi wyschnac do rana.
Niby glupota a jakie skutki. Zaczynam wariowac...tu boli tu lupie a ciagle cos i wez sie oszczedzaj.

Nie mogłaś wrzucić do pralki? Oszczędziłabyś sobie nerwów. Mój dzisiaj zgubił bluzę. NOWĄ. Wiecie co mnie strzeliło jak się dowiedziałam? Coś na CH. Mam jeszcze nadzieję że może jakiś gapowaty kolega z klasy zawinął przez pomyłkę.

Z corka nie pomoglo[emoji6] Ale nie omieszkam probowac znowu jak tylko befe miala zdjety pessar. Zwlaszcza, ze cala ciaze nic, a potem znowu polog[emoji6]

No to Margany trochę nie będzie na forum pod koniec.... :-) :)

@Marzycielka, no słabo, nie ma co gadać. Ale chyba mają jakieś rozwiązanie? innego lekarza? Przecież nie jesteś jedyną ciężarną chyba..??
 
Do góry