reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Bylam na paznokciach.. mani & pedi.. 2.5h... Never ever again. Poszłam spróbować salonu obok domu, tam gdzie robią fajny masaż. I paznokcie mam zrobione bardzo dobrze, mega dokładnie.. ale tyle czasu w aktualnym stanie to nie dla mnie. Będę jednak jeździć do centrum, bo tam mi robią na raz.



Kochana, tak obiektywnie trudno Ci się dziwić po Twoich akcjach, ale... widzisz, to samo się nakręca, stresujesz się i może te nerwy też jakoś nienajlepiej wplywają... Błędne koło.



Czy studiowałaś w hogwarcie?? :-D:-D



No widzisz jaka jesteś rozsądna??!



Oczywiście! Ale w teorii wszyscy tatusiowie są mocni ;)



Nie mogłaś wrzucić do pralki? Oszczędziłabyś sobie nerwów. Mój dzisiaj zgubił bluzę. NOWĄ. Wiecie co mnie strzeliło jak się dowiedziałam? Coś na CH. Mam jeszcze nadzieję że może jakiś gapowaty kolega z klasy zawinął przez pomyłkę.



No to Margany trochę nie będzie na forum pod koniec.... :-) :)

@Marzycielka, no słabo, nie ma co gadać. Ale chyba mają jakieś rozwiązanie? innego lekarza? Przecież nie jesteś jedyną ciężarną chyba..??
Babka miła ta co dzwonila, ale to tylko z rejestracji. Jak pytałam co mam teraz zrobic, to mi mowila, że niestety ona wie że lekarz niefajnie zrobił, ale ona nie ma jak pomóc. Ona tylko informuje. I dodała że w ich przychodni jest jedna lekarka, ale ja odradza.
 
reklama
Hit dzisiejszego dnia. Dzwoni do mnie babka "Pani Marzenko, ja dzwonię z przychodni. Ma Pani wizytę na 16 maja u naszego doktora. Niestety nie będzie go. Doktor zrezygnowal. Już nie przyjmuje w ogóle u nas w mieście " kumacie ? Prawie 30 tydz, a ja zostałam bez lekarza [emoji23]
Śmiać się, czy płakać?
Pogadałam z babka, lekarz dostał lepszą propozycję pod Krakowe. A pracował u nas w przychodni i w szpitalu.
Ale numer! Ale może trzeba na to popatrzeć z innej strony,że trafisz teraz na super ekstra lekarza i wyjdzie na dobre ta zmiana:)
 
Babka miła ta co dzwonila, ale to tylko z rejestracji. Jak pytałam co mam teraz zrobic, to mi mowila, że niestety ona wie że lekarz niefajnie zrobił, ale ona nie ma jak pomóc. Ona tylko informuje. I dodała że w ich przychodni jest jedna lekarka, ale ja odradza.

Ja pieprzę :) to przynajmniej szczerze :D No to odpalaj znanylekarz.pl i szukaj jakiegoś z dobrymi opiniami.
 
Babka miła ta co dzwonila, ale to tylko z rejestracji. Jak pytałam co mam teraz zrobic, to mi mowila, że niestety ona wie że lekarz niefajnie zrobił, ale ona nie ma jak pomóc. Ona tylko informuje. I dodała że w ich przychodni jest jedna lekarka, ale ja odradza.
A to fajnie, ze chociaz szczerze odradzila ta lekarke. A Ty chodzilas na NFZ, tak?
 
Bylam na paznokciach.. mani & pedi.. 2.5h... Never ever again. Poszłam spróbować salonu obok domu, tam gdzie robią fajny masaż. I paznokcie mam zrobione bardzo dobrze, mega dokładnie.. ale tyle czasu w aktualnym stanie to nie dla mnie. Będę jednak jeździć do centrum, bo tam mi robią na raz.



Kochana, tak obiektywnie trudno Ci się dziwić po Twoich akcjach, ale... widzisz, to samo się nakręca, stresujesz się i może te nerwy też jakoś nienajlepiej wplywają... Błędne koło.



Czy studiowałaś w hogwarcie?? :-D:-D



No widzisz jaka jesteś rozsądna??!



Oczywiście! Ale w teorii wszyscy tatusiowie są mocni ;)



Nie mogłaś wrzucić do pralki? Oszczędziłabyś sobie nerwów. Mój dzisiaj zgubił bluzę. NOWĄ. Wiecie co mnie strzeliło jak się dowiedziałam? Coś na CH. Mam jeszcze nadzieję że może jakiś gapowaty kolega z klasy zawinął przez pomyłkę.



No to Margany trochę nie będzie na forum pod koniec.... :-) :)

@Marzycielka, no słabo, nie ma co gadać. Ale chyba mają jakieś rozwiązanie? innego lekarza? Przecież nie jesteś jedyną ciężarną chyba..??
No przynajmniej wieczorami[emoji6] Chyba ze juz nawet na to sil zabraknie[emoji53]
 
reklama
Prywatnie. Jeszcze babeczka mi mowi, że lekarz kazał przekazać że jakby jakaś Pani była zdecydowana, to on może przyjmować nadal. Tarnów i Krakow. Super. 160 zł każda wizyta, plus dojazd 100 km [emoji23]
Nie no, 100km to przesada. Moze ktoras kolezanka moze Ci kogos polecic? Albo przez fb poszukaj na jakiejs grupie swojego miasta?
 
Do góry