reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
ibuprom zabroniony w ciazy ... ale moze cos do inhalacji by pomoglo
Tak myslalam,a szkoda bo pomaga. A budzik w tel dzwonil ale spalam jak zabita. D wylaczyl i mnie nie budzil. Wczoraj siedzialam w wannie ze 30 minut zeby mnie nerka troche puscila. A jak sje polozylam to 5 minut i mnie nie bylo. Nawet nie wiem kiedy dzieciaki ogarnal do spania itd.
 
Tak myslalam,a szkoda bo pomaga. A budzik w tel dzwonil ale spalam jak zabita. D wylaczyl i mnie nie budzil. Wczoraj siedzialam w wannie ze 30 minut zeby mnie nerka troche puscila. A jak sje polozylam to 5 minut i mnie nie bylo. Nawet nie wiem kiedy dzieciaki ogarnal do spania itd.
mogl cie przez sen nakarmic:D
 
Hit dzisiejszego dnia. Dzwoni do mnie babka "Pani Marzenko, ja dzwonię z przychodni. Ma Pani wizytę na 16 maja u naszego doktora. Niestety nie będzie go. Doktor zrezygnowal. Już nie przyjmuje w ogóle u nas w mieście " kumacie ? Prawie 30 tydz, a ja zostałam bez lekarza [emoji23]
Śmiać się, czy płakać?
Pogadałam z babka, lekarz dostał lepszą propozycję pod Krakowe. A pracował u nas w przychodni i w szpitalu.
Mam nadzieję, że są inni dobrzy lekarze u Ciebie w mieście :)
 
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj wizyta. Powodzenia wszystkim wizytujacym. @Margana współczuję zaziebienia oby szybko przeszło.Moj maz jak przyniósł to swinstwo to Marysi jeszcze kaszel został a tylko gardło i katar było niby nic takiego
Powodzenia [emoji1] 3 mam kciuki [emoji256][emoji256][emoji110][emoji110][emoji110]
 
Hit dzisiejszego dnia. Dzwoni do mnie babka "Pani Marzenko, ja dzwonię z przychodni. Ma Pani wizytę na 16 maja u naszego doktora. Niestety nie będzie go. Doktor zrezygnowal. Już nie przyjmuje w ogóle u nas w mieście " kumacie ? Prawie 30 tydz, a ja zostałam bez lekarza [emoji23]
Śmiać się, czy płakać?
Pogadałam z babka, lekarz dostał lepszą propozycję pod Krakowe. A pracował u nas w przychodni i w szpitalu.
O kurde:////
 
Witajcie. Noc fatalna. Bol zatok nie do zniesienia, nos zatkany, brzuch twardy. W ogole spac nie moglam. Sprobuje sie jeszcze przespac, bo potem mam prenatalne. Nie wiem jak sie ogarne i dojade.

Zycze wszystkim milego dnia i udanych wizyt!
Biedna śpij jak najdluzej[emoji8] [emoji8] [emoji8] [emoji8] trzymam kciuki za wizytę [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Do góry