reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Odbiegne trochę od tematu [emoji1] zawsze myślałam, że im starsza ciąża i macica wyżej to i dziecko będę czuła wyżej... A ja teraz ciągle czuje jak rozpycha się na dole i to nawet w pochwie... Nie zdziwiłabym się gdyby mi lekarz powiedzial, że glowa się moja Lenka ułożyła na dole bo czuje tam takie wiercenie [emoji23]
 
czesc mamuski !:)
dobrych wiesci przyniescie z wizyt niech tu nam sie troche humory poprawia :cool2:
ja mialam metny mocz przy plamieniach na poczatku, cos tam wyszlo w nim ponad norme ale kazali tylko wiecej pic ;) progesteron to mi daja w zastrzykach takze nie wiem jak to jest z tymi wydzielinami, mialam przezroczysta od 3 trymestru ksiazkowo zaczela byc biala:-D
Oliwka musisz wlaczyc przypminajke wieczorem i jadac te kromeczke :D
2.5 godz na paznakciach to bym chyba kogos zagryzla:mad: zreszta ja sobie nie daje dotykac stop , taaakie mam laskotki :baffled:ale zazdroszcze efektu:D
maz dzis na mnie patrzyl jak wstawalam z lozka i pyta ... co ty to robisz :crazy:no co ... jak sie ma wieloryb podniesc niby .... :angry:
Haha mój też ma ubaw jak się próbuje podnieść [emoji23]
 
Hit dzisiejszego dnia. Dzwoni do mnie babka "Pani Marzenko, ja dzwonię z przychodni. Ma Pani wizytę na 16 maja u naszego doktora. Niestety nie będzie go. Doktor zrezygnowal. Już nie przyjmuje w ogóle u nas w mieście " kumacie ? Prawie 30 tydz, a ja zostałam bez lekarza [emoji23]
Śmiać się, czy płakać?
Pogadałam z babka, lekarz dostał lepszą propozycję pod Krakowe. A pracował u nas w przychodni i w szpitalu.
Ale numer! Obyś szybko znalazła nowego :)
 
reklama
Witam się z rana. Kciuki za dzisiejsze wizyty. Mnie się udało w końcu upolować na olx wymarzony wózek :) Jutro po niego jedziemy. Trochę daleko bo 60km, ale jak się baba w ciąży uprze to nie ma rady ;) Jestem Happy, może jak przywiozę furę dla mojej Paulinki to mnie w końcu coś ruszy i zacznę kompletować wyprawkę, bo już 27 tydzień, a ja ciągle nie mam nic :)
 
Do góry