reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
No i często przy chodzeniu mnie tak kłuje

Marika ja się zastanawiałam nad bankiem pępowiny krew + pępowina 2500zl ale jakiś rabat idzie dostac jak powołam się na szpital gdzie będę rodzic
Roczny abonament 690,00 z tego co pamietam
Mam taka książeczkę tam to jest opisane wszystko
No właśnie my z Michałem myślimy o tym... też wlansie o krwi i pepowinie
 
Jutro wizyta, a ja mam jakieś złe przeczucia. Cały dzień czuję się źle, bolą mnie nogi, brzuch, krocze. Teściowa mówi, że źle wyglądam. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje, ja mam dopiero 34 tydzień [emoji33]. Już nie wspomnę, że połowy rzeczy nawet nie kupiłam, ubranek nie prałam... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
ja poszlam na wizyte spokojna , nic mi sie nie dzialo , nie bolalo a tam w 28 tyg rozwarcie, szyjka itp ...
ostatnio po przebojach ze skurczami wrecz reglarnymi i ogolnie czestymi codzien,opadnietym brzuchem itd....wszystko super :D
Robię to samo :o a to że mój jest niski to już nam potwierdzone przez lekarzy, głowa przy wyjściu, więc może szybciej pójdzie :)
mi tez lekarz potwierdzil , ze nisko ....
 
Jutro wizyta, a ja mam jakieś złe przeczucia. Cały dzień czuję się źle, bolą mnie nogi, brzuch, krocze. Teściowa mówi, że źle wyglądam. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje, ja mam dopiero 34 tydzień [emoji33]. Już nie wspomnę, że połowy rzeczy nawet nie kupiłam, ubranek nie prałam... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Nie chce cię dołować ale 99,9% nas tak się złe czuje
I jak każda się martwisz wiec nie panikuj a po wizycie jutro weź się za pranie pakowanie itd od razu będziesz spokojniejsza
 
Jutro wizyta, a ja mam jakieś złe przeczucia. Cały dzień czuję się źle, bolą mnie nogi, brzuch, krocze. Teściowa mówi, że źle wyglądam. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje, ja mam dopiero 34 tydzień [emoji33]. Już nie wspomnę, że połowy rzeczy nawet nie kupiłam, ubranek nie prałam... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
o której masz jutro wizytę ?
 
No wziął i zasnął, jak już dokładnie zaplanowałam, jak go pokroję... A co do rozpierania i napierania, to właśnie odkryłam, że tylko w fotelu samochodowym wygodnie mi się siedzi... może sobie go wmontuję przed komputerem?

@Margana coraz piękniej wyglądasz :)

Dotoczyłam się dzisiaj do pepco i nie było ani jednego bodziaka na 56 :( Dobrze, że lipiec, jakby dziecko się urodziło zanim mu zorganizuję jakiekolwiek ubranka, to będzie paradować w samej pieluszce :D:D Albo, jeśli mnie zdąży wkurzyć, to mu założę zimowy kombinezon, bo to akurat zostało po starszaku.

Patrz jaki złośliwy, no! :-D:-D
A co do fotela, to są te takie do grania w wyścigi samochodwe, to możesz ogarnąć sobie i mężowi od razu będziesz miała prezent :D
Z ubraniami przy tych upałach też bym się aż tak nie stresowała... ;) :D

myślałam ze juz wszystkie spakowane tylko ja jak zwykle ostatnia

Ja nie spakowana... :unsure: Mam wszystko, ale nie poprane i nie spakowane... po ślubie zaczynam.

Ja to jak powsinoga czeka mnie wycieczka po knajpach z JustMe i Jola w wawie

Potem chlanie z tobą [emoji23]

Mogę jeszcze po sąsiedzku odwiedzić age i Olę

Normalnie podróżniczka

No właśnie!! Doczekać sie nie mogę...!!

No widzisz jakie wrazenie robisz[emoji3]

Yhy... potem mówił kolegom: jadę se rozumiesz przec centrum, a tam na rogu stoi taka brzuchata i wp... pączka.. ;) :D

Czy wy też czasami odczuwanie takie kłucie w kroczu??? Jakby ktoś was tam prądem poraził... :o

Ja mam takie mega oboloałe krocze... jakbym jakąś orgię zaliczyła (tak myślę, że to taki ból, proszę mi się zaraz nie czepiać słówek :-D:-D:-D) a czasami też mnie kłuje...

ostatnio czuje malego tak nisko,ze jak sie kreci mam odruch przytrzymywania krocza dlonia :sad:masakra jakbym go lapac chciala ....

Ale poza domem też? :-) :):-) :):-) :) Żartuję, kumam, też czasami łapię się za podbrzusze odruchowo....
 
Jutro wizyta, a ja mam jakieś złe przeczucia. Cały dzień czuję się źle, bolą mnie nogi, brzuch, krocze. Teściowa mówi, że źle wyglądam. Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje, ja mam dopiero 34 tydzień [emoji33]. Już nie wspomnę, że połowy rzeczy nawet nie kupiłam, ubranek nie prałam... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
To wizytujemy jutro razem . Będzie dobrze , a źle bo jak masz też wyglądać jesteś wkoncu w ciąży i to już przy końcu , może odpoczynku potrzebujesz ? Są upały, ja też wyglądam jak... wzięłam prysznic umylam włosy i czuje się jak po jakiejś wyprawie [emoji1]
 
reklama
Dziewczyny, ja też dzisiaj czuje niepokój i głupie przeczucia.Skoro jest nas więcej,zakładam,że to hormony albo fakt,że nie jesteśmy jeszcze gotowe z pakowaniem/prasowaniem/psychiką,a tu ludzie zaczynają rodzić!;-) ;)
pewnie zaczęły szaleć nam hormony bardziej i tez to ze niektóre z nas juz urodziły a my nadal nie spakowane ja juz zaczęłam czytać o porodach w 35 tyg
 
Do góry