reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny a mozecie polecic herbatke na laktacje, ktora nie zawiera anyzu?
7 lat temu znalazlam taka jedyna ale nie pamietam jak sie nazywala. A teraz nie moge znalezc[emoji53]
 
Dziewczyny co to jest, czuje jak bym lekko siusiała, spodenki aż zmoczyłam, teraz się to trochę uspokoiło ale co jakiś czas takie jakby sączenie jest. Nie chce panikować i lecieć na pogotowie, żeby zaraz wrócić do domu, czy może Mikołaj mi tak na pęcherz uciska, że mocz samoistnie leci?
 
Dziewczyny co to jest, czuje jak bym lekko siusiała, spodenki aż zmoczyłam, teraz się to trochę uspokoiło ale co jakiś czas takie jakby sączenie jest. Nie chce panikować i lecieć na pogotowie, żeby zaraz wrócić do domu, czy może Mikołaj mi tak na pęcherz uciska, że mocz samoistnie leci?
Nie jestem niestety wstanie doradzić możliwe ze tak nacisk na pechez
 
reklama
Dziewczyny co to jest, czuje jak bym lekko siusiała, spodenki aż zmoczyłam, teraz się to trochę uspokoiło ale co jakiś czas takie jakby sączenie jest. Nie chce panikować i lecieć na pogotowie, żeby zaraz wrócić do domu, czy może Mikołaj mi tak na pęcherz uciska, że mocz samoistnie leci?
Może to być mocz, mogą być wody.
 
Do góry