reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

No to mój lezakuje sobie na plecach bardzo długo i chętnie. No tak bo treść żołądka zalegająca w przewodzie pokarmowym jest zraca i kwaśna więc po jakimś czasie wszystko jest poranione pali i piecze, bejbis musiał się nameczyc i naprawdę mocno płakać A nie tylko marudzic jak nam się wydaje, biedactwo, zdrówka dużo!
Mój synek ostatnio bawi się dłońmi i bierze jedną szczególnie do buźki i tak sobie memla i chyba czasami aż przesadzi bo placze tak jakby coś się stało wczoraj tak mi się zaniosl że aż go wygielo okropny widok ciężko było go uspokoić.
Wasze dzieci jeszcze ulewaja?
Moja jeszcze ulewa. Ale moje starsze dzieciaki też dlugo ulewaly. Córka do 8 miesięcy, synek do 11 miesiecy, z tym, że on też wcześniak
 
reklama
Zdrowka dla Malenstwa!
Moj tak, choc juz znacznie mniej... Straszny z niego zarlok, jak mu dam cyca na tak dlugo jak chce to bedzie jadl 15 minut a pozniej zwymiotuje z przejedzenia. Wiec obserwuje go jak je i jak tylko zaczyna sie lekko krzywic, widze ze juz w siebie wmusza to podmieniam na smoka, nawet nie protestuje, wiec znaczy ze mu wystarczy. Po takim podmienianiu juz rzadko ulewa. Jak mu dawalam ile chcial to potrafil zwymiotowac na 20cm mnostwo mleka... nawet wsadzal sobie palce do gardla zeby zwymiotowac. Taki byl przepelniony... A wazy niemalo, 12 pazdziernika skonczy 3 miesiace a ma juz prawie 6kg.
Problem tylko ze je co 2h z zegarkiem w reku i to sie nie zmienia... Wasze tez jedza tak czesto?
Moja też co 2 godziny w dzień, ale je tak mniej wiecej od 6 do 20 w nocy śpi. Za to w dzień potem co 2 godziny i porcja 140
 
Kurcze a moja to czasem mam wrażenie że jakbym jej sama nie przystawiala to cały dzień nic by nie jadła. Dzisiaj np w nocy jadla ok 5:30. Obudziła się po 9. Spodziewalam się krzyku a mała tylko sie uśmiechała i gaworzyla. Poza tym jak pije 8 minut to sukces... Z reguky pije 5-6 minut i koniec. A może nic w tych cyckach już nie ma? Sama nie wiem. Ale martwię się strasznie widzqx ile wasze maluszki jedza i ile waza. Co do ulewania od początku rzadko jej się do zdarzało a teraz to może raz na kilka dni
 
Dziewczyny... A jak tam u Was w tej kwestii bo ja 12 lipca urodzilam i juz mam okres... Mialam nadzieje ze troche dluzej bede miec spokoj w tej kwestii.... Mimo kp non stop :/
 
Kurcze a moja to czasem mam wrażenie że jakbym jej sama nie przystawiala to cały dzień nic by nie jadła. Dzisiaj np w nocy jadla ok 5:30. Obudziła się po 9. Spodziewalam się krzyku a mała tylko sie uśmiechała i gaworzyla. Poza tym jak pije 8 minut to sukces... Z reguky pije 5-6 minut i koniec. A może nic w tych cyckach już nie ma? Sama nie wiem. Ale martwię się strasznie widzqx ile wasze maluszki jedza i ile waza. Co do ulewania od początku rzadko jej się do zdarzało a teraz to może raz na kilka dni

Gdyby nie było, to by płakała, i na pewno by nie przybierała [emoji6]
Jest dobrze, masz czym karmić, nie stresuj się, bo stres na kp szkodzi [emoji6]
A moja na kp przerwa 10h, i też uśmiech [emoji5]
 
Jestesmy juz w domu, malutka miala rozerwana delikatnie skore przy odbycie i dlatego była krew w kupie. Wszystkie badania wyszły dobrze, kamień z serca mi spadł.
No i moje dziecko nareszcie przestało płakać, mamy syrop na refluks plus dałam klin w łóżeczku/wózku/przewijaku wszędzie nawet jak ja kładę na kocu na podłodze.
Już widzę różnice w jej zachowaniu, dziś było tyle uśmiechów:biggrin2:
 
Kurcze a moja to czasem mam wrażenie że jakbym jej sama nie przystawiala to cały dzień nic by nie jadła. Dzisiaj np w nocy jadla ok 5:30. Obudziła się po 9. Spodziewalam się krzyku a mała tylko sie uśmiechała i gaworzyla. Poza tym jak pije 8 minut to sukces... Z reguky pije 5-6 minut i koniec. A może nic w tych cyckach już nie ma? Sama nie wiem. Ale martwię się strasznie widzqx ile wasze maluszki jedza i ile waza. Co do ulewania od początku rzadko jej się do zdarzało a teraz to może raz na kilka dni
Moja dokładnie tak samo! Mam wrażenie,że karmię ją na moje żądanie,bo ona wydaje się wcale nie być głodna.Kiedyś przespała w nocy 6 godzin,obudziła sie i wesoło głużyła,a jak ją przystawilam,to nie wiem,czy 10 minut jadła. Najważniejsze jest,czy moczy pieluchy i przybiera.resztą się nie przejmuj-są dzieci,które naprawdę sie najadaja w 2-3 minuty
 
Dziewczyny... A jak tam u Was w tej kwestii bo ja 12 lipca urodzilam i juz mam okres... Mialam nadzieje ze troche dluzej bede miec spokoj w tej kwestii.... Mimo kp non stop :/
Ja urodziłam 4 i póki co okresu nie ma. Raz miałam delikatne plamienie tylko.

Gdyby nie było, to by płakała, i na pewno by nie przybierała
emoji6.png

Jest dobrze, masz czym karmić, nie stresuj się, bo stres na kp szkodzi
emoji6.png

A moja na kp przerwa 10h, i też uśmiech
emoji5.png
Dziękuję za mile słowo
Jestesmy juz w domu, malutka miala rozerwana delikatnie skore przy odbycie i dlatego była krew w kupie. Wszystkie badania wyszły dobrze, kamień z serca mi spadł.
No i moje dziecko nareszcie przestało płakać, mamy syrop na refluks plus dałam klin w łóżeczku/wózku/przewijaku wszędzie nawet jak ja kładę na kocu na podłodze.
Już widzę różnice w jej zachowaniu, dziś było tyle uśmiechów:biggrin2:
Super:) najważniejsze że maleństwo juz się nie męczy no i też ulga dla mamy. A A czy Twója mała miała dużo tej krwi w kupie? Bo ja zauważyłam takie niteczki w poniedziałek i dzisiaj :sad: sttasznie mnie to martwi. Zadzwonię jutro do pediatry ale cos czuje ze na wizytę będę czrkac że dwa tygodnie. Bo nie mam zamiaru się pchać do chorych dzieci. Pewnie pójdziemy prywatnie ...

Moja dokładnie tak samo! Mam wrażenie,że karmię ją na moje żądanie,bo ona wydaje się wcale nie być głodna.Kiedyś przespała w nocy 6 godzin,obudziła sie i wesoło głużyła,a jak ją przystawilam,to nie wiem,czy 10 minut jadła. Najważniejsze jest,czy moczy pieluchy i przybiera.resztą się nie przejmuj-są dzieci,które naprawdę sie najadaja w 2-3 minuty
Pieluszki są mokre chociaż już dwa razy sie zdarzyło że po dłuższej drzemce pieluszka bylq sucha. No i przybiera ale troszkę za mało.... Ehh
 
Ja urodziłam 4 i póki co okresu nie ma. Raz miałam delikatne plamienie tylko.


Dziękuję za mile słowo

Super:) najważniejsze że maleństwo juz się nie męczy no i też ulga dla mamy. A A czy Twója mała miała dużo tej krwi w kupie? Bo ja zauważyłam takie niteczki w poniedziałek i dzisiaj :sad: sttasznie mnie to martwi. Zadzwonię jutro do pediatry ale cos czuje ze na wizytę będę czrkac że dwa tygodnie. Bo nie mam zamiaru się pchać do chorych dzieci. Pewnie pójdziemy prywatnie ...


Pieluszki są mokre chociaż już dwa razy sie zdarzyło że po dłuższej drzemce pieluszka bylq sucha. No i przybiera ale troszkę za mało.... Ehh

Mi lekarka mowila, ze nitki krwi w kupce to alergia pokarmowa na jakis produkt zjedzony przez mame.
 
reklama
Ja urodziłam 4 i póki co okresu nie ma. Raz miałam delikatne plamienie tylko.


Dziękuję za mile słowo

Super:) najważniejsze że maleństwo juz się nie męczy no i też ulga dla mamy. A A czy Twója mała miała dużo tej krwi w kupie? Bo ja zauważyłam takie niteczki w poniedziałek i dzisiaj :sad: sttasznie mnie to martwi. Zadzwonię jutro do pediatry ale cos czuje ze na wizytę będę czrkac że dwa tygodnie. Bo nie mam zamiaru się pchać do chorych dzieci. Pewnie pójdziemy prywatnie ...


Pieluszki są mokre chociaż już dwa razy sie zdarzyło że po dłuższej drzemce pieluszka bylq sucha. No i przybiera ale troszkę za mało.... Ehh

Ciężko wyjaśnić ale nie były to nitki, po prostu świeża krew.
 
Do góry