reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Namsie ostatnio ze snem pomieszalo, mloda mi przesypiala ladnie cala noc a teraz jest chora wiec wszystko sie poprzestawialo. Z jedzeniem szalu nie bylo odkad przeszlysmy na mleko 2 wolala mniej zjesc obiadku a wiecej wypic mleko, wydaje mi sie, ze ta 2 jest bardziej sycaca bo tak wypijala ok 1000 mleka na dobe I zjadala pol sloiczka odkad przeszlysmy na 2 to zmniejszyla ilosc obiadku a mleka nadal ok 900-1000. Od piatku odkad jest chora pije tylko mleko nic innego nie chce a ja nie namawiam wyzdrowieje to wrocimy
 
reklama
Namsie ostatnio ze snem pomieszalo, mloda mi przesypiala ladnie cala noc a teraz jest chora wiec wszystko sie poprzestawialo. Z jedzeniem szalu nie bylo odkad przeszlysmy na mleko 2 wolala mniej zjesc obiadku a wiecej wypic mleko, wydaje mi sie, ze ta 2 jest bardziej sycaca bo tak wypijala ok 1000 mleka na dobe I zjadala pol sloiczka odkad przeszlysmy na 2 to zmniejszyla ilosc obiadku a mleka nadal ok 900-1000. Od piatku odkad jest chora pije tylko mleko nic innego nie chce a ja nie namawiam wyzdrowieje to wrocimy

My po szpitalu też tylko mleko nic innego nie chce.

Tak to już jest z tymi dzieczkami choroba, skok, ząb i wszystko zaczyna się od nowa
 
My po szpitalu też tylko mleko nic innego nie chce.

Tak to już jest z tymi dzieczkami choroba, skok, ząb i wszystko zaczyna się od nowa
No dokladnie. Ja sie ciesze ze chociaz tego mleka sporo wypije. Tez nam wychodzi drugi zabek na dole. No I u nas goraczka juz pare dni to doroslego wykancza a co dopiero dziecko.
 
Moja to już mleka tak nie chce jestem w szoku ile wypijają. Je z rana 150 potem Ok 100-120 potem je obiad słoiczka dużego zje polowe bardziej woli własne obiadki i takiego zje cały duży słoiczek potem zje całego banana Ok 3 chrupek deserek z tubki i mleko wieczorem od 150-200 więcej nie zje czasami jak się przebudzi w nocy podam jej mleko to albo go nie chce albo zje Ok 50. Nas to pewnie czeka bo ani jednego zęba jeszcze nie ma nawet dziąsła nie opuchnięte
 
Namsie ostatnio ze snem pomieszalo, mloda mi przesypiala ladnie cala noc a teraz jest chora wiec wszystko sie poprzestawialo. Z jedzeniem szalu nie bylo odkad przeszlysmy na mleko 2 wolala mniej zjesc obiadku a wiecej wypic mleko, wydaje mi sie, ze ta 2 jest bardziej sycaca bo tak wypijala ok 1000 mleka na dobe I zjadala pol sloiczka odkad przeszlysmy na 2 to zmniejszyla ilosc obiadku a mleka nadal ok 900-1000. Od piatku odkad jest chora pije tylko mleko nic innego nie chce a ja nie namawiam wyzdrowieje to wrocimy
No jak chora to nie ma co. Organizm walczy z chorobą i cała energię zamiast na spalanie to właśnie przeznacza na walkę.
Moje dziecko od urodzenia nie przespalo całej nocki. Przedwczoraj się zdarzyło że od 21 do 5 rano nie wolał cyca więc to można zaliczyć chyba ale poza tym żeby tak jak zasnął na noc i obudził się koło 7 to jeszcze nigdy ;) ciekawe kiedy kopnie mnie ten zaszczyt hehe
 
Michaś też nie ma zęba A chrupki zjadł na początku chętnie teraz nawet do buzi ich nie weźmie.
Za to zauważyłam że jak wodę mu daje ciepła to pije dużo. Chłodnej takiej w ten.pok już nie chce
Moja to już mleka tak nie chce jestem w szoku ile wypijają. Je z rana 150 potem Ok 100-120 potem je obiad słoiczka dużego zje polowe bardziej woli własne obiadki i takiego zje cały duży słoiczek potem zje całego banana Ok 3 chrupek deserek z tubki i mleko wieczorem od 150-200 więcej nie zje czasami jak się przebudzi w nocy podam jej mleko to albo go nie chce albo zje Ok 50. Nas to pewnie czeka bo ani jednego zęba jeszcze nie ma nawet dziąsła nie opuchnięte
 
Mój od urodzenia nie przespał nigdy ciągiem więcej niż 4h, a od jakichś 4 miesięcy budzi się mniej więcej co godzinę i szuka cyca Miało być co raz lepiej ze spaniem, a jest co raz gorzej.
 
No jak chora to nie ma co. Organizm walczy z chorobą i cała energię zamiast na spalanie to właśnie przeznacza na walkę.
Moje dziecko od urodzenia nie przespalo całej nocki. Przedwczoraj się zdarzyło że od 21 do 5 rano nie wolał cyca więc to można zaliczyć chyba ale poza tym żeby tak jak zasnął na noc i obudził się koło 7 to jeszcze nigdy ;) ciekawe kiedy kopnie mnie ten zaszczyt hehe
Nie wiem od czego zalezy z tym spaniem. Mam 3 dzieci I Agatka wlasnie od poczatku spi najlepiej. Najsatrsza budzila sie co 3 godziny z czasem mniej ale do 3.5 roku, mlodszy synek do 2 lat co 2 godziny.
 
Nie wiem od czego zalezy z tym spaniem. Mam 3 dzieci I Agatka wlasnie od poczatku spi najlepiej. Najsatrsza budzila sie co 3 godziny z czasem mniej ale do 3.5 roku, mlodszy synek do 2 lat co 2 godziny.

Ja do mojej 3,5 łatki do tej pory raz w nocy wstaję na siku i picie. To już taki rytuał, a wrzasku przy tym narobi. Synek już teraz prawie 5 od dwóch i pół roku spi całą noc i nic go nie obudzi. Najmłodszą natomiast, wczoraj skończyła 8 mcy i od początku przesypia całe noce. Dziecko Anioł, jeszcze nie byłam niewyspana. Liczę że już to się nie zmieni, bo mnie rozpieściła. Za to w dzień nie śpi prawie wcale, więc ciężko cokolwiek więcej ogarnąć. Zęby mamy dwa jak u królika :)
 
reklama
Dziewczyny jeśli któraś byłaby zainteresowana na moim Facebooku sprzedaje ubranka dla dzieci angielskich firm George i Matalan :) https://www.facebook.com/bobasstyle/
Wszystkie dostępne ubrania są w albumach ze zdjęciami.
F7DA4D56-171D-4C6E-B0E3-2065C5484F9C.png
 
Do góry