reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Moja tez z 36 tc. Myślałam, ze wcześniak to troszkę później zacznie, a ona strasznie sprawna fizycznie. Fakt, ze zaczęła siedzieć dopiero jak miała 9,5 ponad ale razem już z raczkowaniem i wstawaniem.
 
reklama
A mój Mikołaj puścić mebli się nie chce ;( Jak go do tego zachęcić, on najchętniej na rękach chciałby być noszony a ja nie mam na to siły zwłaszcza, ze znowu jestem w ciąży, macie jakieś pomysły?
 
Paulina dość długo dreptala przy meblach lub za rączkę, stała sama, ale nie miała odwagi iść. Nagle 2 dni po urodzinach coś ją tak zainteresowało, że poszła. Uwierzyła, że potrafi i od tego czasu chodzi sama.
 
Ostatnia edycja:
Moje gratulacje kolejnej ciąży:)
A co do chodzenia to myślę ,ze nie da się nic przyspieszyć i dzieciątko musi być poprostu gotowe:)
A mój Mikołaj puścić mebli się nie chce ;( Jak go do tego zachęcić, on najchętniej na rękach chciałby być noszony a ja nie mam na to siły zwłaszcza, ze znowu jestem w ciąży, macie jakieś pomysły?
 
Moj Staś juz chodzi ale on jest z 20.06. Pierwszy krok byl w dzien Mamy potem dluuugo nic, az pare dni przed roczkiem zaczął chodzić po parę kroczków :)
 
A mój Mikołaj puścić mebli się nie chce ;( Jak go do tego zachęcić, on najchętniej na rękach chciałby być noszony a ja nie mam na to siły zwłaszcza, ze znowu jestem w ciąży, macie jakieś pomysły?
Ja niestety nie pomogę. Staś mimo ze sam juz chodzi a nawet biega to nadal domaga się noszenia. Łatwo nie jest, bo wzrostem doganiil kolegów z osiedla ktorzy mają 3 lata i waży 13kg. Od kiedy dobil do 11kg przestalam się motac bo bylo juz mega ciezko poprawnie to zrobić. Kupiłam nosidlo ergonomiczne love&carry i tak się nosimy.
 
Witajcie :-) Ale długo tu nie zagladalam. Moja kruszyna z 23 lipca i dopiero od niedawna zaczęła raczkowac. Podnosi się tak na kolankach ale żeby stanąć na nogi to nie ma poprostu chyba siły. Cały czas też mamy problem z przybieraniem na wadze (stoi na wadze już długo 7200,podstawowe badania ok, pediatra uspokaja, a ja cały czas się niepokoje bo mała słabo je).Po za tym wszystkie cechy hnb. Tak ciężko uwierzyć, że minął już rok....
 
my biegalismy a teraz mamy krok w tyl, chodzi po kilka kroczkow sam, w wiekszosci szuka reki lub raczkuje.
przestal mrugac, mowic czesc, nie chce klaskac, nawet elementy zabawki, ktore pieknie wkladal w otwory odpowiednie teraz daje wszystkie przez otwor glowny... za to wspina sie, na meble, w lozeczku turystycznym, wozku ... od kilku dni malo co spimy noca, w dzien tez z tym problem.
moze przez ptzebijajace sie czworki , moze jakis skok sie dolozyl...
 
reklama
Do góry