reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Cinka

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2017
Postów
60
W oczekiwaniu na cud :)


Edycja (_agnieszka_):


Lista lipcowych wątków:
(w kolejności najnowszych w momencie pisania ;))
i parę sprzed 2018 r. ;)

Całość można zobaczyć wchodząc na fora ciążowe > przyszłe mamy > Lipcowe mamy 2018 (w aplikacji również można zobaczyć całą listę wątków, można dodać forum do obserwowanych, wtedy łatwiej się szuka ;))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Jako pierwsza piszę sie z lipcówek :)termin na 2.07.2018 .Czekam na kolejne mamuśki:)
ostatnia miesiaczka 22 wrzesien ale cykle strasznie dlugie 31/32 cos mnie tknelo i zrobilam w sumie 4 testy na kazdej jest druga kreseczka:)Jutro zrobie bete
 
Ostatnia edycja:
Gratuluje sama mialam termin na 1.07.ale 2017 teraz juz w domu mam 4 miesieczna kluske:-)

Jeszcze raz gratuluje i zycze spokojnej ciazy!!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jako pierwsza piszę sie z lipcówek :)termin na 2.07.2018 .Czekam na kolejne mamuśki:)
ostatnia miesiaczka 22 wrzesien ale cykle strasznie dlugie 31/32 cos mnie tknelo i zrobilam w sumie 4 testy na kazdej jest druga kreseczka:)Jutro zrobie bete
Jestem z marcowek:) ale szczerze gratuluję:D nudnych 9 miesięcy:)
 
reklama
Witam :) Bardzo chciałabym dołączyć do Ciebie:) Staramy się z mężem o druga dzidzie,a w domu mam 2,5 roczna córeczke :) Termin miesiączki mam na dzisiaj 25.10,ale wczoraj już mnie pokusiło i zrobiłam test niestety wynik był negatywny,ale mam cicha nadzieje,że może było to jeszcze za wcześnie z testowaniem i @ nie przyjdzie :) Cykle mam regularne co 26 dni.Jakby się udało to termin porodu bym miała mniej więcej 4 lipca akurat w męża urodziny :)
 
Do góry