reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

I coś Ci to pomoglo że np plamienia ustały? Ja póki co żadnych plamień nie mialam tylko mnóstwo tego mlecznego śluzu.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
No jeden dzien I plamienie ustalo, I brzuch przestal bolec nie wiem czy to tylko dzialanie nospy czy co innego ale chyba podzialalo. Nt nospy tez czytalam ze moze powodowac onm u dzieci ale mysle, ze jak kobieta ma ciaze zagrozona to nie mysli o tym. I wiele kobiet pisze w necie, ze bralo cala ciaze a dzieciaczki zdrowe, wiec mysle, ze gdyby bylo cos nie tak to by lekarze nie zapisywali
 
reklama
No jeden dzien I plamienie ustalo, I brzuch przestal bolec nie wiem czy to tylko dzialanie nospy czy co innego ale chyba podzialalo. Nt nospy tez czytalam ze moze powodowac onm u dzieci ale mysle, ze jak kobieta ma ciaze zagrozona to nie mysli o tym. I wiele kobiet pisze w necie, ze bralo cala ciaze a dzieciaczki zdrowe, wiec mysle, ze gdyby bylo cos nie tak to by lekarze nie zapisywali
Ja od 20tc bralam nospe bo mi sie macica stawiala i urodzilam dzień przed terminem calkiem zdrową córkę :-) szyjka mi się wtedy skracala dosc szybko ale zadnego szwu czy cos nie mialam zakladanego.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Elodia, lej na niego. =*
Leję :-) on po prostu jest sam póki co i go drażni, że mi się układa. A jak się dowie o cionszy to już w ogóle będzie mu gula chodziła.

Dziewczyny z innej beczki. Z młodą mam badanie w poradni psychologiczno pedagogicznej i muszę do tego czasu ogarnąć parę rzeczy, m.in. audiogram i badanie wzroku. Czy na ten cały audiogram (badanie słuchu) muszę mieć skierowanie od pediatry Laury czy muszę się gdzies prywatnie umowic?

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Też myślę że będzie dobrze, wybraliśmy ginekologa - położnika najlepszego i bardzo polecanego we Wrocławiu. W dodatku 17 lat pracował jako diabetolog w poradni dla ciężarnych a ja po sterydach na astmę, mam trochę za dużo :( być może jest ryzyko zatrucia ciążowego, cukrzycy ciążowej itp :(

Napisane na STF-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też myślę że będzie dobrze, wybraliśmy ginekologa - położnika najlepszego i bardzo polecanego we Wrocławiu. W dodatku 17 lat pracował jako diabetolog w poradni dla ciężarnych a ja po sterydach na astmę, mam trochę za dużo :( być może jest ryzyko zatrucia ciążowego, cukrzycy ciążowej itp :(

Napisane na STF-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Jestes z Wroclawia czy okolic?

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry