reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
No nie mów?! Poważnie aż tak urosły? Ja mam 75c, czasem 75b, też widzę że troszkę zrobiły się pełniejsze chociaż bardziej widzę po sutkach bo są jakby większe, a po ciąży biust wraca do swojego rozmiaru czy zostaje coś więcej? Nie powiem ale by mnie to ucieszyło :p
Mi zostaly troche wieksze[emoji5]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, na co powinnam się przygotować? Dzisiaj mam 4 tydz 1 dzien - lekarz bedzie robil usg? A jesli bedzie to powinno juz byc cos i widac? I jak nie bedzie widac to dramat czy jest wczesnie i moze sie jeszcze chowac maly zelek? Nie chce spanikowac jak cos pojdzie inaczej niz mi sie wyobraza, ze powinno byc :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, na co powinnam się przygotować? Dzisiaj mam 4 tydz 1 dzien - lekarz bedzie robil usg? A jesli bedzie to powinno juz byc cos i widac? I jak nie bedzie widac to dramat czy jest wczesnie i moze sie jeszcze chowac maly zelek? Nie chce spanikowac jak cos pojdzie inaczej niz mi sie wyobraza, ze powinno byc :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Mnie się wydaje, że będzie widać tylko pęcherzyk ciążowy, bo za wcześnie na zarodek i serduszko :) Nie ma co panikować po prostu jest za wcześnie :)
 
Mnie się wydaje, że będzie widać tylko pęcherzyk ciążowy, bo za wcześnie na zarodek i serduszko :) Nie ma co panikować po prostu jest za wcześnie :)

Na serducho to na pewno za wcześnie, pytanie czy może być tak że nie będzie widać absolutnie nic...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, na co powinnam się przygotować? Dzisiaj mam 4 tydz 1 dzien - lekarz bedzie robil usg? A jesli bedzie to powinno juz byc cos i widac? I jak nie bedzie widac to dramat czy jest wczesnie i moze sie jeszcze chowac maly zelek? Nie chce spanikowac jak cos pojdzie inaczej niz mi sie wyobraza, ze powinno byc :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jest bardzo wczesnie, moze jeszcze nie byc nic widac i bedzie to normalne. Ja bylam w 4+4 i bylo widac tylko mala jamke w macicy, a na tym etapie wiele sie zmienia z dnia na dzien. I duzo zalezy od sprzetu.
A i moze sie zdazyc tak, ze lekarz nie zrobi usg. Ciezko powiedziec, musisz byc przygotowana na wszystko.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest bardzo wczesnie, moze jeszcze nie byc nic widac i bedzie to normalne. Ja bylam w 4+4 i bylo widac tylko mala jamke w macicy, a na tym etapie wiele sie zmienia z dnia na dzien. I duzo zalezy od sprzetu.
A i moze sie zdazyc tak, ze lekarz nie zrobi usg. Ciezko powiedziec, musisz byc przygotowana na wszystko.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Ok, czyli się nie martwię i nastawiam na to że nic nie zobaczę a jeśli jednak to będzie miła niespodzianka :) jak nie zrobi usg to nawet mi to nie będzie chyba bardzo przeszkadzać - sama chciałam iść dopiero na koniec listopada na wizytę.
 
reklama
Do góry