reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Cześć Lipcowe Mamy.

Dołączam do Was :) Co prawda lekarz wyznaczył mi termin na koniec czerwca, ale moja mam urodziła mnie i moją siostrę 2 tygodnie po terminie, wiec może mam to we krwi i też będzie lipiec.

Poza tym nie byłam jeszcze u lekarza, nic nie widziałam, nic nie słyszałam serduszka, a na forum czerwcowych mamusiek wszystkie dziewczyny są już po kilku wizytach, wiec ja chyba jestem bardziej na waszym etapie. :)

Dziś zaczynamy 9 tydzień.
Witaj :)
 
Denerwujesz się? Bo ja bardzo :-(
A powiem Ci, że jakoś dziwnie spokojna jestem. Wkurza mnie to że chora jestem i nie chce mnie puścić. No i te mdłości. Odbija mi się rzygami, a rzygnąć nie mogę. Cały czas gula w gardle. Już chyba wolałam rzygać tak jak w pierwszej ciąży. Hehe... jutro idę na NFZ. Mam nadzieję, że da mi skierowanie na wszystkie badania. No i za tydz 22.11 idę prywatnie.

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
No straszne te choróbska i to jeszcze w ciąży muszą nas łapać. Czy przeziębienie w ciąży może być niebezpieczne dla dziecka?
 
Ostatnia edycja:
Moja corka właśnie wróciła z szkoły jelitówką [emoji31]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Uch. Obyś się nie zaraziła. Trzymajcie się cieplutko :*

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
No straszne te choróbska i to jeszcze w ciąży muszą nas łapać. Czy przeziębienie w ciąży może być niebezpieczne dla dziecka?
Ja z mlodą w ciąży bylam przeziębiona i jedyne co to się czosnkiem kurowalam i syropem z cebuli i jakos dalam radę a mloda 10/10 punktow miala :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Ja z mlodą w ciąży bylam przeziębiona i jedyne co to się czosnkiem kurowalam i syropem z cebuli i jakos dalam radę a mloda 10/10 punktow miala :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Ja póki co tantum verde aerozol i *spam* katar, mam nadzieję, że to nie zaszkodzi, bo mnie pomagać to praktycznie nie pomaga. Chyba muszę się rozejrzeć za jakimiś domowymi sposobami.
 
Cześć dziewczyny :)
Ja również dołączam 6t. Termin 17.07.2018 :)
Bardzo szczęśliwa choć jeszcze nardziej zestresowana gdyż rok wczesniej usłyszałam ze nie będę mogla mieć dzieci bez stymulacji lekami która zle znosilam poddalam sie i pogodzilam z tym faktem.
A w zeszlym tygodniu zobaczylam najpiękniejsze dwie kreski. Lekarz w czwartek na potwierdzenie beta z krwi prawidłowa póki co. Cieszę sie ze jest z kim wymieniac sie informacjami przeżyciami i że nie.jesteśmy same :).
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
reklama
Do góry