reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

DziewcZyny!
Jestem w 6 tygodniu ciazy, okropnie mecza mnie mdlosci, wstaje ubieram sie do pracy i wracam do domu nie dam rady dojechac tym bardziej ze mam do pracy 30 km i jezdze pociagiem....myslalam, ze mdlosci mnie odpuszcza, ale neisety, jesczce ta wrazliwosc na zapachy...
Powiedzcie mi czy ktoras z was jest juz na chorobowym czy jakos dajecie rade chodzic do pracy???
Od 5tc jestem na L4.
Też nie daje rady z mdłościami. Dopiero 8 a ja już bliskie spotkanie z kiblem zaliczyłam...
Aaa do pracy muszę zejść piętro niżej. Nie dałabym rady mówić do ludzi z odruchem wymiotnym.

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
reklama
Ja też :-) chyba dotrze do mnie dopiero jak zobaczę na usg dzidzi :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Mam nadzieję, że do mnie też zacznie dzisiaj wszystko docierać :)
 
Czesc dziewczyny, proszę podpowiedzcie mi wczoraj robiłam betę i wyszła 1635 jestem w około 5 tyg czy to dobry wynik?
Wynik dobry, ale najwazniejszy jest przyrost. Jesli to pierwsza Twoja beta to powinnas powtorzyc po 2 lub 3 dobach i porownac przyrost.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja w domku siedzę. Ze względu na trudne warunki pracy skoczylam do rodzinnej i dp dnoa wizyty mam spokójl :-)

Cyce raz bolą raz nie ale za to sutki wiecznie nabrzmiale i są takie wrazliwe jakby były papierem ściernym potarte :-) podbrzusze z rana nie boli, glownie poznym popoludniem lub wieczorem. Cyce mi się znowu lekko powiekszyly. Chociaz do rozmiaru z pierwszej ciąży im jeszcze daaaaaaleko :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
Do mnie tez chyba dopiero dotrze jak zobaczę dzidziutka na ekranie na razie jak dla mnie to wszystko abstrakcja :) Moim pierwszym objawem który jak na razie nie ustępuje to bolące piersi ale już sie do tego przyzwyczaiłam :D i czasem boli mnie podbrzusze
 
Wynik dobry, ale najwazniejszy jest przyrost. Jesli to pierwsza Twoja beta to powinnas powtorzyc po 2 lub 3 dobach i porownac przyrost.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuje za odp. pójdę znowu sobie powtórzyć w poniedziałek i zobaczę co będzie ;)
 
Dziewczyny moja beta w piatek byla 3930, a wczoraj 17167 ! [emoji3]

Chyba dzidzi rozwija sie dobrze, zwlaszcza, ze ja sie czuje coraz gorzej. Cycki coraz bardziej obolale, mdlosci i oskabienie od rana. I do tego zgaga.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny moja beta w piatek byla 3930, a wczoraj 17167 ! [emoji3]

Chyba dzidzi rozwija sie dobrze, zwlaszcza, ze ja sie czuje coraz gorzej. Cycki coraz bardziej obolale, mdlosci i oskabienie od rana. I do tego zgaga.

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
To super gratulacje trzymam kciuki :*
 
reklama
Do góry