reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

A...z tymi malinami to chyba chodzi o herbate z lisci malin. Ponoc moze wywolywac skurcze i pija ja babki przed porodem [emoji5]

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom



No właśnie też tak słyszałam już wcześniej że to o te liście chodzi, a dziś proszę niespodzianka i same maliny nie bardzo, tak jak napisałaś wyżej z tym chlebem i woda dokladnie tak bo taki kupny chleb i woda to też nie bardzo...nie no muszę się wyłączyć z tych "dobrych rad " bo oszaleje a mój razem że mną:)
 
reklama
Ja dobrych rad nie czytam. Wiem czego nie mogę a na jakie drobne odstepstes od reguly mozna sobie pozwolic. Wiadomo, zero alokoholu czy ćmików ale do jednego ani drugiego za bardzo mnie az tak nigdy nie ciagnelo :-) a o malinach to slyszalam ze mogą spowodowac skurcze czy cos tam ale np w ciazy z mloda wpieprzalam maliny i jakos wczesniej nie urodzilam. No ale kazdy organizm reaguje inaczej.

Boze jak cudownie bylo sie zdrzemnac. Teraz aby pranie wywiesic i spac dalej bo znowu mi sie oczy kleją. Ale moze sie rozruszam.

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png



No właśnie będę musiała też skończyć czytać bo wiele tygodni przede mną a jak się okazuje najlepiej nie jeść nic byłam wczoraj u lekarki i mialam zapytać czy jest jakaś konkretna lista rzeczy zakazanych w ciazy Ale z tego podekscytowania jakoś zapomnialam. Wiem że na pewno jaj sadzonych ,na miękko i surowego mięsa powinno sie nie jeść czy cos jeszcze byscie do dały?
 
No właśnie będę musiała też skończyć czytać bo wiele tygodni przede mną a jak się okazuje najlepiej nie jeść nic byłam wczoraj u lekarki i mialam zapytać czy jest jakaś konkretna lista rzeczy zakazanych w ciazy Ale z tego podekscytowania jakoś zapomnialam. Wiem że na pewno jaj sadzonych ,na miękko i surowego mięsa powinno sie nie jeść czy cos jeszcze byscie do dały?
Sushi

f2wlk6nllyt56xuu.png

201702250929.png
 
Dziewczyny ręce mi opadają, weszłam po 45 min spóźnienia. Zrobiła mi USG przez brzuch, zamiast dopochwowo,
jedyne co było widać to pęcherzyk, powiedziała że cos tam tyka ale jest za małe. Żeby przyjść za tydzień na usg to powinno być coś widać. To była cała wizyta. Ja w stresie zapomniałam zapytać o jakieś badanie i samo zdjęcie usg, więc poczekałam aż wyjdzie następna pacjentka i weszła. Pytam się jej czy dostanę skierowanie na badania za tydzień na tym usg a ona mi że nie, że dopiero ja ciąża będzie potwierdzona tak koło 8-9 tyg. więc pytam o iść czy mogę dostać a ona mi że nie, że ono zostaje u nich. Czujecie ?! Normalnie wyszłam i się popłakałam... Więcej mnie tam nie zobaczą.
 
Dziewczyny ręce mi opadają, weszłam po 45 min spóźnienia. Zrobiła mi USG przez brzuch, zamiast dopochwowo,
jedyne co było widać to pęcherzyk, powiedziała że cos tam tyka ale jest za małe. Żeby przyjść za tydzień na usg to powinno być coś widać. To była cała wizyta. Ja w stresie zapomniałam zapytać o jakieś badanie i samo zdjęcie usg, więc poczekałam aż wyjdzie następna pacjentka i weszła. Pytam się jej czy dostanę skierowanie na badania za tydzień na tym usg a ona mi że nie, że dopiero ja ciąża będzie potwierdzona tak koło 8-9 tyg. więc pytam o iść czy mogę dostać a ona mi że nie, że ono zostaje u nich. Czujecie ?! Normalnie wyszłam i się popłakałam... Więcej mnie tam nie zobaczą.
Ola wspolczuje takiej lekarki....ja u swojego bylam dobre 30 minut.tak sie zagadalam ze zapomnial mi przodu karty wypelnic. Szybko zmien lekarza


Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ręce mi opadają, weszłam po 45 min spóźnienia. Zrobiła mi USG przez brzuch, zamiast dopochwowo,
jedyne co było widać to pęcherzyk, powiedziała że cos tam tyka ale jest za małe. Żeby przyjść za tydzień na usg to powinno być coś widać. To była cała wizyta. Ja w stresie zapomniałam zapytać o jakieś badanie i samo zdjęcie usg, więc poczekałam aż wyjdzie następna pacjentka i weszła. Pytam się jej czy dostanę skierowanie na badania za tydzień na tym usg a ona mi że nie, że dopiero ja ciąża będzie potwierdzona tak koło 8-9 tyg. więc pytam o iść czy mogę dostać a ona mi że nie, że ono zostaje u nich. Czujecie ?! Normalnie wyszłam i się popłakałam... Więcej mnie tam nie zobaczą.




O Boze chyba miała ta Twoja lekarka dziś słaby dzień:( biedna współczuję Ci że akurat na taka jedze trafiłaś:( że za wcześnie to być możliwe choc moim zdaniem powinna zrobić Ci kolejny termin koło 7 tygodnia i oczywiście zrobic to dopochwowo .. niestety czasami zastanawiam się po co Ci lekarze zostali lekarzami tak na prawdę... przecież to normalne że dla kobiety to nowość strach leki powinna być lekarzem i przy tym mega oparciem. Niestety ja w przy pierwszej ciazy którą straciłam w 11 tygodniu gdy się okazało że serduszko nie bije usłyszałam że mam się nie przejmować odchaczyc i starać się o nowe bo to i tak był "bubel " myślałam,że wyjdę z siebie i stanę obok ..oczywoscie zmieniłam lekarza i tyle mnie tam widzieli... zmień najlepiej lekarza na jakiegoś innego sprawdzonego a ta postaraj się nie przejmować choć wierzę że zrobilo Ci się bardzo przykro:(
 
reklama
Dziewczyny ręce mi opadają, weszłam po 45 min spóźnienia. Zrobiła mi USG przez brzuch, zamiast dopochwowo,
jedyne co było widać to pęcherzyk, powiedziała że cos tam tyka ale jest za małe. Żeby przyjść za tydzień na usg to powinno być coś widać. To była cała wizyta. Ja w stresie zapomniałam zapytać o jakieś badanie i samo zdjęcie usg, więc poczekałam aż wyjdzie następna pacjentka i weszła. Pytam się jej czy dostanę skierowanie na badania za tydzień na tym usg a ona mi że nie, że dopiero ja ciąża będzie potwierdzona tak koło 8-9 tyg. więc pytam o iść czy mogę dostać a ona mi że nie, że ono zostaje u nich. Czujecie ?! Normalnie wyszłam i się popłakałam... Więcej mnie tam nie zobaczą.
Współczuję. Ja co prawda miałam badanie dopochwowo ale zdj usg też nie dostałam. W sumie pecherzyk był maleńki wiec mysle, że dlatego nie dostałam. (Bo i po co). Ale mam nadzieje że za tydzień jeśli wszystko bedzie dobrze otrzymam swoje zdj. I prawda zmień lekarza bo ta babaka strasznie dziwna. Raczek skoro jest to początek ciąży to wydaje mi sie że zawsze robi się pierwsze usg dopochwowo....

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry