reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jeśli w rodzinie chyba też powinnaś mieć refundowane, ale pewności nie mam, zapytaj lekarza . Są jakieś konkretne wytyczne
-wiek powyżej 35 lat,
– wystąpienie wady genetycznej u dziecka z poprzedniej ciąży,
– obecność aberracji chromosomowej u któregoś z partnerów,
– nieprawidłowy wynik badania przesiewowego

3jgx43r8fepxgwfi.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Dopytam w środę podczas badania

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Już po ;) całe 1,24cm szczęścia do kochania :) prenatalne przed świętami jeszcze oczywiście refundowane :) z usg 7+3

3jgx43r8fepxgwfi.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ciekawe kiedy ja się zalapie na prenatalne jak narazie to dałam skierowanie i czekam na termin. Jesteśmy w tym samym tygodniu i dniu ciąży :)
 
Jej... od piątku mnie tu nie było... nie nadrobię chyba [emoji12]
Mnie mega męczą mdłości. Wymiotuje parę razy dziennie. Jestem przez to słaba, ciągle śpię. Jeszcze starszak wieczorami nade mną wisi, a ja nad kiblem... "mamusiu rzygasz? Mogę zobaczyc? Nie martw się będzie dobrze" [emoji12]
Nie mam siły nawet czytać nic. Jak sobie coś w tv włączę to zaraz zasypiam...
Dziś miałam iść na badania krwi... nie byłam w stanie na czczo bo rzygłam. Jutro drugie podejście.
Wszystko mi śmierdzi. Dosłownie wszystko. Nawet zapach ciasta z piekarnika.
No i żeby tego było mało to... od soboty nie byłam w kibelku na dwójce. Zaparcia ze hej. Brzuch przez to boli.

Także mam powtórkę z rozrywki... identycznie jak w pierwszej ciąży. Haha... trzeci raz się w to nie dam wrobić [emoji23]

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
reklama
Witam nowe Mamusie
@Marika92 super wiedzialam, ze bedzie dobrze.
ze mnie po wizycie powoli schodzil stres az wkoncu zasnelam. ginelokog okazal sie super. empatyczny, serdeczny, dokladny. az bylam w szoku. normlanie meska wersja mojej fantastycznej poloznej. badanie mialam przez brzuch i bylo pieknie widac wiec nie bylo potrzeby robic inaczej. kilka razy nas pytal czy na pewno wsyztsko dobrze widzimy. pokazywal serduszko. pytal czy jestesmy zadowoleni. na koniec spytalam o luteine i bez problemu przepisal. sam tego co lraeda nie zaproponowal, ale nie stawil tez najmniejszego oporu.
@Sabinaaa81 no to zyjemy po tej samej stronie morza
 
Do góry