reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Jezu.. Dopiero się obudziłam a wy już kilka stron wypisałyście :o normalnie felieton [emoji14] powiem wam że chyba mnie ta pogoda zniechęca do wstawania.. I jakoś dziwnie przestawiłam się na chodzenie późno spać z czego później w dzień nie potrzebuje drzemki, ale nie dziwne skoro wstaje w południe jak po dobrej imprezie [emoji14]

3jgx43r8r15qhp88.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
No właśnie chcemy jeden kredyt splacic przed narodzinami dziecka więc do czasu porodu z kasą będzie trochę krucho dlatego póki co musimy się ratowac takimi bezpłatnymi zajęciami. Bardzo dobra psycholog dziecięca do ktorej chodziliśmy przez kilka miesiecy, kosztowala nas 120zł za wizytę a wizyt minumum 2 w miesiącu żeby dało to jakiś efekt. Ale pomyślę o tym, najwyżej ja sobie czegoś nie kupię i tyle, to nie problem. Młoda ważniejsza.

Ech. Gdyby tak w lotto trafić szóstkę.....to bym i co tydzień ją do psychologa posyłała prywatnie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
Trzymam kciuki, żeby poszło sprawnie. ;) Ehh ta kasa to po prostu masakra ; c
 
To bardzo dobrze! To nic, że są starsze :-) A może ona jest bardziej poważna niż dzieci w jej wieku, ze względu na to co przeszła i nie potrafi znaleźć z rówieśnikami kontaktu, ponieważ są dla niej za dziecinni?
Młoda super się bawi z mlodszymi dziećmi ale generalnie lepiej sie czuje z doroslymi. Wiec moze faktycznie taka grupka starszych dzieci na tym kółku coś da.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Już po lekazu zwolnienie od jutra do 19 grudnia w piątek jeszcze wizyta żeby zobaczyć czy jest zarodek i porównać z beta.... czy któraś z was dostała luteina na poddtrzymabie ciazy od samego początku ??? Kazał brać 2 razy dziennie po jednej tabletce

uwo9yx8dax5wct20.png
 
@Sabinaaa81 ok, to nie zrozumiałam... niemniej lekarz pewnie też czasami by się przydał, chyba że położne mają tak wysokie kwalifikacje, że przy standardowych ciążach to wystarcza?
Tak właśnie jest, że jeśli ciąża jest bez żadnych niespodzianek a występują tylko typowe dla ciąży dolegliwości typu ból kręgosłupa, mdłości, wymioty, itp. to prowadzi ją położna. Lekarza nie widzi się przez całą ciąże (położna odbiera poród jeśli przebiega prawidłowo) Natomiast jeśli są wskazania do wizyty u lekarza to można dostać skierowanie, ale jest grono położnych, które takich wskazań nie widzi pomimo wskazań i próśb matek, że czują, że coś jest nie tak. Zawsze zostaje wtedy wizyta na ostrym dyżurze dla ciężarnych. Ja mam w swoim otoczeniu dziewczyny, które miały ciąże prowadzone tylko przez położne i zgłaszały swoje obawy a mimo to były uspokajanie (a czasem wręcz opierdzielane!), że tak ma być i bardzo źle to się skończyło dla dzieci niestety. Ale to oczywiście sporadyczne przypadki. Niestety to, że są to osoby z mojego bliskiego otoczenia dodatkowo mnie napawa strachem.
Minus to brak kontroli usg w ciąży (poza jednym połówkowy.) Wielkość dziecka przed porodem i ułożenie ocenia położna ręcznie się przez brzuch. I szkoda tych utraconych ciąż, które podtrzymane lekami mogły się rozwinąć i sprawić radość swoim rodzicom.
 
Już po lekazu zwolnienie od jutra do 19 grudnia w piątek jeszcze wizyta żeby zobaczyć czy jest zarodek i porównać z beta.... czy któraś z was dostała luteina na poddtrzymabie ciazy od samego początku ??? Kazał brać 2 razy dziennie po jednej tabletce

uwo9yx8dax5wct20.png
O no widzisz to super że to zwolnienie dostałaś.

f2wlk6nllyt56xuu.png

3jgxskjohplcokwj.png
 
Już po lekazu zwolnienie od jutra do 19 grudnia w piątek jeszcze wizyta żeby zobaczyć czy jest zarodek i porównać z beta.... czy któraś z was dostała luteina na poddtrzymabie ciazy od samego początku ??? Kazał brać 2 razy dziennie po jednej tabletce

uwo9yx8dax5wct20.png
To fajnie :-) Trochę odpoczniesz ;-) Ja dostałam bóli brzucha jak na okres, ale jest czysto na szczęście.
 
No bardzo się cieszę możliwe że od początku będę miała 100% płatne dlatego że tak długo się staraliśmy od początku wchodziło zgre zwolnienie wiele nie musiałam mówić facet wiedział co zrobić jestem mega zadowolona tylko te tabletki na podtrzymanie mnie przerazaj

uwo9yx8dax5wct20.png
 
reklama
Do góry