reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Obudziłam się jak zwykle z bólem głowy ale ten dzisiaj jest nie do zniesienia :( czy mogę wziąć jakaś tabletkę od bolu? Według aplikacji jestem w 7 miesiącu ale dopiero w poniedziałek doktor potwierdzi..

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Wode z sola himalajska. Pomaga!

Anka902 - bardzo mi przykro... Oby to jednak nie wrozylo zlego zakonczenia.

Ja wlasnie u fryzjera. Dzisiaj mam firmowa , swiateczna kolacje:blink:
 
reklama
Też przyjmuje luteine. Nawet na ulotce zapisane jest aby w ciąży aplikować palcem a nie tym plastikiem. Wszystko wewnątrz mamy rozpulchnione i mocniej ukrwione więc istnieje ryzyko podrażnienia czy skaleczenia.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja dziś wstałam o 10 i jestem mega niewyspana [emoji2] jednak 11 to moja godzina [emoji2]

Anka902 bardzo mi przykro, też jestem po stracie i wiem jaki to ból, żadne słowa Cię nie pocieszą...

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Hej mamusie :*
Ja dziś jestem mega wyspana :) może to chamskie ale mój chłopak spał dziś w Gdańsku więc miałam łóżko wolne [emoji14] i od kiedy jestem w ciąży, mimo że jeszcze brzuszka nie ma, wygodniej spać mi samej :) poza tym on długo zawsze coś robi i ogląda do nocy tv a ja totalnie nie umiem z tv zasypiać..
Więc wczoraj godzina 23 oczka zamknięte, TV wyłączone i padłam od razu :) na siku tylko dwa razy się obudziłam :) wręcz noc idealna :) spałam od 23-10 HEHE także snu mam chyba na zapas [emoji14]
Śniadanko właśnie zjadłam, kawkę wypiłam i jesteśmy z fasolineczką zadowolone :)
Wczoraj wieczorem myślałam nad imionami :) strasznie dla dziewczynki spodobała mi się Zoja - śliczne imię :) dla chłopca nieustająco Eryk (mój ulubieniec ze żłobka mimo że straszny łobuz ale tak słodki w tym wszystkim) dziś jadę ja lotnisko po mojego bo wraca z Gdańska samolotem - burżuj jeden :D a w poniedziałek jadę odwiedzić rodziców ale to przypadkowo bo ogólnie jedziemy na pogrzeb mojej cioci :( Boże - żona mojego chrzestnego, pół roku temu dowiedziała się że jest chora -nowotwór - dowiedziała się jak ja straciłam dziecko... Doczekała jednej chemii i zmarła w czwartek :( mając 49l... Masakra jakaś. Mama tak strasznie płakała przez telefon ze w tym wszystkim by ją pocieszyć powiedziałam jej o ciąży... I powiem wam że ja wiedziałam że ciocia umrze
... Miałam takie myśli od kiedy się dowiedziałam o jej chorobie... Przykre ale pomyślałam że ona odejdzie a ja zajde w ciążę.. I tak się stało.. Mama powiedziała to samo - życie za życie :( smutno, ale nowotwór kości jest nie do pokonania, do tego przerzuty.. Poprosiłam tylko mamę by nikomu nie mówiła. Jak będę po prenatalnych sama ogłosze.. To chyba tyle z wydarzeń u mnie jak na razie..
Patrzę na wystroje wnętrz, chciałabym mieć już to mieszkanie by uwinąć się z remontem przed brzuszkiem [emoji14]

p19u3e3kzomlg2nn.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
My też czekamy z informowaniem kogokolwiek o ciąży. Moi rodzice wiedzą bo mieszkamy razem a mam zwolnienie lekarskie więc nie byłoby jak ukryć, siostry wiedzą i babcia. Wymyśliłam, że rodzinie męża powiemy 7 stycznia, oni są w Serbii a tam jest prawosławie i wtedy mają swoje święta. Zadzwonimy i pokażemy zdjęcie dzidzi :) już wtedy będę w drugim trymestrze to może troszkę będzie to pewniejsze :)

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)
 
Marika ja znam ten temat z autopsji... Moja mama miała 33 lata jak zachorowała i 35 jak zmarła. Miałam wtedy 14 lat, siostra 10. Nigdy się z tym nie pogodziłam i do dziś mi jej brakuje chociaż niedługo minie już 19 lat. Ja tym czasem mam 33 lata i dopiero spodziewam się drugiego dziecka.
 
Dziewczyny...
Czy jeśli kuzynka mojego męża ma zespół Downa to przysługuje mi bezpłatne badanie prenatalne? Test pappa itp? Mam dopiero 30 lat. Lekarz co prywatnie chodzę powiedzial żeby zrobić ale kurde... to wychodzi u mnie w mieście prawie 800zl...

[emoji173]Styczniówka 2013[emoji173]Lipcóweczka 2018[emoji173]
 
Ech ja będę musiała się z wami przeżegnać :( wczoraj byłam na USG i jest nadal tylko pęcherzyk ciążowy nie ma zarodka a według usg jestem 6+5 a według om 7+5 TC i już powinien być idę jeszcze w poniedziałek na betę czy to naprawdę koniec
Ojjj.....tak mi przykro kochana :-(

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
reklama
u mnie wie moja mama. a tesciowa nadal nie. jedynie tesc. czasem mysle, ze juz bym powiedziala rodzinie i byloby z glowy. a z drugiej jakos ciagle mam opor. zwlaszcza przed tesciowa, bo jej reakcji jakos nie umiem do konca przewidziec.
 
Do góry