reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Ja już po wizycie :) Fasolka ma 1,5 cm, seruszko bije :) Jest starsza o 3 dni niż OM i to by się zgadzało bo czułam kłucie w jajniku zwiastujace owulacje 3 dni prędzej niż powinno być :) Niestety Tsh za wysokie, muszę pilnie szukać endokrynologa :(

p19uqqmzxqi22hcj.png
 
reklama
Ja już po wizycie :) Fasolka ma 1,5 cm, seruszko bije :) Jest starsza o 3 dni niż OM i to by się zgadzało bo czułam kłucie w jajniku zwiastujace owulacje 3 dni prędzej niż powinno być :) Niestety Tsh za wysokie, muszę pilnie szukać endokrynologa :(

p19uqqmzxqi22hcj.png
To super[emoji5] A to tsh bardzo wysokie? Pamietaj, ze musza Cie przyjac do spwcjaluaty w ciagu tygodnia.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
3.92. Jutro będę dzwonić i sprawdzać jak to prawo jest respektowane w praktyce...

p19uqqmzxqi22hcj.png
No za wysokie, ale tez tragedii nie ma. Prawo mudza respektowac. Jak nie zechca to masz prawo zlozyc skarge do NFZ. Poinformuj ich o tym w razie co [emoji6] Ale mam nadzieje, ze nie bedzie problemu.

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
Ja już po wizycie :) Fasolka ma 1,5 cm, seruszko bije :) Jest starsza o 3 dni niż OM i to by się zgadzało bo czułam kłucie w jajniku zwiastujace owulacje 3 dni prędzej niż powinno być :) Niestety Tsh za wysokie, muszę pilnie szukać endokrynologa :(

p19uqqmzxqi22hcj.png
Ale super tak się cieszę [emoji11] teraz to chyba tylko ja zostałam, która nie widziała fasolki :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
@JustMe55 nie zazdroszczę ale lepiej szybciej z operacja nic później z komplikacjami itp.

Ja już mogę zapomnieć o normalnych spodniach. Same ciążowe. Z resztą tak mi wygodniej. A przytylam 2,5 kg. Masakra. Za szybko idzie. No ale jak przed ciąża była praca na 2 etaty, 4 razy w tygodniu fitness a teraz mam większość czasu polegiwac to nie ma się co dziwić.

Z nudów dziś zrobiłam sobie nową hybryde na paznokciach. 5 tygodni nic nie miałam bo do szpitala musiałam zdjąć. I od razu mi lepiej

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam tak samo jak Ty, też już tyle na plusie 2,5 kg, ale podobnie jak Ty xoxo ćwiczylam przed ciąża a teraz nic nie robię. Trudno, zrzuce po ciąży. Teraz się tym nie zamierzam stresować :) :) :)
No nirstety ja juz zapinam guzik na gumke, bo mnie cisnal [emoji20]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017


xnw49n73zrn5o34j.png
 
Ja też chodzę z rozpiętym guzikiem od spodni, chyba czas zaopatrzyć się w nowe jeansy.

Słuchajcie dziewczyny, ten temat się pewnie już pojawiał, ale w życiu tego nie wyszukam na naszym hiperaktywnym forum :) Mianowicie... KAWA, HERBATA

Mój partner gdzieś wyczytał, że teina i kofeina źle wpływają na płód i teraz łazi za mną jak policjant i pilnuje ile herbaty piję. A jak ostatnio mnie zobaczył z kubkiem ze Starbucksa to omal mnie wzrokiem nie zabił. Wkurza mnie to strasznie.

Rozmawiałam o tym z położną i powiedziała, że herbaty i kawy mogę pić ile chcę.

Co wy o tym myślicie? Wyrzekacie się kawki?
Ja w pierwszej ciąży i teraz też kawę ograniczam jak się da a herbatę piję do woli czyli zimą duuużo :)

xnw49n73zrn5o34j.png
 
Co lekarz to opinia. Mi z kolei mówił że można i kawę i herbatę i grzyby i ryby tylko wiadomo umiarkowane ilości. A jakby mi mój łaził za mną i patrzył że piję herbatę czy kawę i miał do tego jakieś ale to ja już bym mu dała. To czego ja nie mogę to i on. Czyli zero alko zero kawy zero herbaty zero fajki no zero wszystko. I 100% odpuścił by nadzór
Ja nie zamierzam sobie odpuścić pierogów z kapustą i grzybami albo uszek na święta. Bez przesady. Może zjem ich mniej po postu :)

xnw49n73zrn5o34j.png
 
reklama
Do góry