reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
W porządniej ciąży mój piesek czuł :) jak tylko przyjechałam do domu od razu przy mnie siedział i kładł głowę na brzuszku :)
1513280181-fa74d411eb579d16-aaaaaa.jpeg


p19u3e3kbybyr7lo.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
U mnie było podobnie. Pilnowała nas :-) a teraz to wierna przyjaciółka mojej coreczki. U nas jest labradorka biszkoptowa ;-)
 
Ja bym miała opory by kupić używany chyba że naprawdę od znajomych CC o wiem że był bezwypadkowy. Choć z drugiej strony sama sprzedalam fotelik. Gdyby nie chciwość i pazerność ludzi byłoby to bezpieczniejsze a tak to nigdy nie wiadomo co dostaniesz
Wszystkie foteliki mam od bratowej no to wiem,ze bezwypadkowe. Tak od obcego kogoś to pewnie nie kupiłabym.
 
To oznacza, że zarazilas sie dawno temu i nie masz się czego obawiać :) Ja też mam takie wysokie Igg już 8 lat temu w pierwszej ciąży takie miałam. Jako dziecko uwielbiałam koty więc moze wtedy przeszłam toxoplazmoze :)

p19uqqmzxqi22hcj.png
Właśnie chyba coś się lekarzowi pomyliło albo źle spojrzał aż teraz znalazłam wyniki z pierwszej ciąży 1 i tam mam igg 312 a igm 0,22 czyli igg oznacza że nam przeciwciała tak?
 
reklama
Do góry