reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Ja pójdę rodzic dość daleko ponieważ mając doświadczenie z pierwszym porodem gdzie miałam swoją położna moj poród był szybki bez nacinania moj lekarz przyszedł kilka razy w trakcie sprawdzić czy wszystko Ok a tak cały czas była ze mna położna nie opuszczała mnie dużo pomagała niestety już niemoracuje teraz wiec będę rodzic w Gliwicach tam można sobie zapłacić za położna która będzie przy mnie znów cały czas do tego jest swój pokój z łazienka
U nas w okolicy są 3 szpitale ale takie ze w ani jednym nie chciałabym rodzic ...


16udyx8di9hvrs5t.png
Też rodzilam w Gliwicach i mega zadowolona jestem. Teraz nie wiem czy dojadę tak daleko ale jak się uda to na pewno.

xnw49n73zrn5o34j.png
 
Elodia jak się trzymasz? Brakuje Cie tutaj ..
A tak wiesz. Nie płaczę ani nie myślę za intensywnie chociaż aniolke caly czas gdzies krąży i ja czuję jego obecnosc ale czuję też, że mówi mi żebym była silna i silny organizm uszykowała dla następnego maluszka.....no to staram się jakoś silna być.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
@kinga30 wapolczuje tylu stresow. Jestes niesamowicie dzielna a Twoj Maluch to wojownik. Wierze, ze dacie rade.
Ja sporo rzeczy mam po Teosiu. Lozeczko czeka w piwnicy. Wozek a w sumie dwa sa nadal uzytkowane. Tylko czesc ciuszkow poszla w swiat. Zreszta dzidzia uridzi sie latem to beda potrzebne na poczatek wmiare lernie rzeczy.
A kolyska jest super. Dla Teosia kupilam uzywana. Tylko materac, przescieradla, baldachim i posciel nowa. Potem odsprzedslam to wszystko kolezance. A teraz zapytala czy nie chce tego odkupic. Co prawda wyprowadzila sie 500km ode mnie, jeszcze bedac w ciazy, ale jej maz w lutym bedzie jechsl do pl pustym autem dostawczym i bedzie przejezdzal przez moje miasto. Ma mi podrzucic. Wiec bede miala moja kolyske znow. A uwielbialam ja. Ma kolka i tez moglam z nia sie przemieszczac po domu.
 
A tak wiesz. Nie płaczę ani nie myślę za intensywnie chociaż aniolke caly czas gdzies krąży i ja czuję jego obecnosc ale czuję też, że mówi mi żebym była silna i silny organizm uszykowała dla następnego maluszka.....no to staram się jakoś silna być.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Podziwiam cie ,jestes bardzo silna osoba. Dobrze ze planunesz i masz wiare-to najwazniejsze. Zycze ci z calego serca aby wszystko szlo po twojej mysli i zeby niedlugo zawital u ciebie ponownie maluszek. Jestes bardzo pozytywna kobieta i zalugujesz na pelnie szczescia.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja lekarka straszy, że od stycznia wizyty co miesiąc [emoji33] nerwy mnie zjedzą wtedy [emoji2]

oar8qqmzxfkhrczb.png

Nasz Aniołek 31.07.17 (10tc)


No moja też kiedyś coś wspominała że po 3 miesięcu zaczniemy co miesiąc , ale ja się nie dam tak łatwo przecież będę siwa do końca ciąży , :D

Sent from my SM-G950F using Forum BabyBoom mobile app
 
Podziwiam cie ,jestes bardzo silna osoba. Dobrze ze planunesz i masz wiare-to najwazniejsze. Zycze ci z calego serca aby wszystko szlo po twojej mysli i zeby niedlugo zawital u ciebie ponownie maluszek. Jestes bardzo pozytywna kobieta i zalugujesz na pelnie szczescia.

Napisane na LG-H815 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki to miłe.wczoraj z calej tej pozytywnosci jak mlodej się przypomnialo, ze na dzisiaj ma prezentację z techniki do zrobienia to wzięłam laptopa i zrobilam za nią :-) ostatnio za "mój" pokrowiec na telefon dostałam 6 ... Znaczy się mloda dostala :-) to moze chociaz ze 4 za prezentację wpadnie.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
No moja też kiedyś coś wspominała że po 3 miesięcu zaczniemy co miesiąc , ale ja się nie dam tak łatwo przecież będę siwa do końca ciąży , :D

Sent from my SM-G950F using Forum BabyBoom mobile app
A mnie znowu powiedział, że wizyty co 3 tygodnie a pod koniec co 2 tygodnie i sobie pomyślałam, że wolałabym wizyty co miesiąc z racji tych kosztów każdej wizyty, jaka byłam jeszcze wtedy głupia :p Teraz się cieszę, że są co 3 tygodnie, bo nie wiem jak bym wytrzymała co miesiąc skoro te 3 tygodnie to już jest maskara.
 
reklama
@olaaa7 co do fotelików jeszcze. Maxi Cosi dość fajnie się buja. Wsadzasz malucha i bujasz jak w kołysce. W besafe się nie da bo inaczej wykończony jest spód. Mi osobiście nie była potrzebna ta funkcja bujania, ale kuzynka do bliźniaków miała maxi cosi i jechała na dwie ręce żeby bujać albo nogą
 
Do góry