reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

reklama
Rodziłam w tym wielospecjalistycznym ??


16udyx8di9hvrs5t.png
Tak. Dokładnie. Super opieka w trakcie i po porodzie.

xnw49n73zrn5o34j.png
 
A to do mojego ginekologa idę 9.01 i też mam zrobić morfologie znów, mocz i tsh powtórzyć

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
TSH nie kazał powtarzać ale i tak będę je robić bo dostałam skierowanie od endokrynologa, że mam zrobić przed wizytą 2 stycznia, więc zrobię i TSH i te badania dla gina za jednym razem 27go grudnia :) Ominie mnie jedno kłucie :-D
 
@olaaa7 mnie już kłucie nie straszne [emoji14] z igłą mam doczynienia na co dzień :D a tsh muszę powtórzyc bo miałam lekko podwyższone ale ft3 i ft4 w normie więc mi nic nie zapisała na to.. Ale to ciśnienie z rana tak niskie mnie męczy okropnie.

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
@olaaa7 mnie już kłucie nie straszne [emoji14] z igłą mam doczynienia na co dzień :D a tsh muszę powtórzyc bo miałam lekko podwyższone ale ft3 i ft4 w normie więc mi nic nie zapisała na to.. Ale to ciśnienie z rana tak niskie mnie męczy okropnie.

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Mnie endo powiedziała, że ft 3 i ft 4 zawsze będą w normie jeśli TSH jest koło 6. Nie wiem czy to faktycznie tak jest, no ale myślę, że chyba wie co mówi, tym bardziej, że ja miałam ostatnio TSH jakoś 6,7 więc nie było nadal niskie.
 
A ja chciałabym Wam się zapytać czy miałyście może sytuację, że leci wam krew z nosa, znaczy się może nie tyle, że mi leci co po nocy jak mam wysuszona śluzówkę nosa to jak próbuje wysmarkać nos to z krwią :/ nie jest tego dużo, ale przed ciążą takie coś mi się nie pojawiało, teraz też nie mam często bo to drugi raz się powtórzyło, zastanawiam się czy może mieć też wpływ na to, że śpię w bardzo wysokiej temperaturze ? Mam mały pokoik, a grzejnik ustawiony na maxa przez co śpię w samej koszulce na krótki rękaw i krótkich spodenkach :)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry