reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

Hey dziewczyny jak u was? Pochwale wam się co teściowa zrobiła dla małej. Widzę piękne bobaski super gratuluję oby wszystkie maluszki zdrowo rosły [emoji4].
1513676734-f94ed3740f05efcf-aaaaaa.jpeg


w4sqgzu395zb6ngs.png
 
reklama
Witam się !
Mnie też znów dopadła bezsenność. W sumie nie wiem czy to nie przez wczoraj. Nasza psinka Samanta dostała cieczki i uciekła wczoraj z domu. Jakoś koło 19 przyszli chłopcy czy Samanta jest w domu. No i okazało się najgorsze. Potrąciło ja auto. Wyłam pół wieczoru. Była z nami od kad ja znam się z mężem ... Śniła mi się dziś pół nocy spać nie mogłam. W dodatku przez maraton w pracy bolą mnie plecy. Oby do piątku;)

xnw4yx8dw9gd7gz3.png
Jejku, tak strasznie mi przykro [emoji20]

0d1yskjoqs9fyz5x.png

mhsvvcqg1m8gostm.png

Aniołek[*]8.08.2017
 
A ja chciałabym Wam się zapytać czy miałyście może sytuację, że leci wam krew z nosa, znaczy się może nie tyle, że mi leci co po nocy jak mam wysuszona śluzówkę nosa to jak próbuje wysmarkać nos to z krwią :/ nie jest tego dużo, ale przed ciążą takie coś mi się nie pojawiało, teraz też nie mam często bo to drugi raz się powtórzyło, zastanawiam się czy może mieć też wpływ na to, że śpię w bardzo wysokiej temperaturze ? Mam mały pokoik, a grzejnik ustawiony na maxa przez co śpię w samej koszulce na krótki rękaw i krótkich spodenkach :)

Moze ma to jakis wplyw z przemeczeniem?
Albo naczynia krwionosne sie rozszerzaja I uciskaja na nie I pekaja.
Nie martw sie.

JustMe55 - czy twoje kochanie juz po operacji? Jak sie ma?

Ja wczoraj mialam duzo zoltej wydzieliny na wkladce. Troche ponosilam zakupow, moze od tego...:confused:
Musze wiecej pic, ale mam normalnie awersje...
 
Nie ale I tak były mega pomocne i zaangażowane. Starały się jak mogły.

xnw49n73zrn5o34j.png
U nas w szpitalu położne chodzą jak bomby zegarowe nie wiadomo kiedy wybuchną [emoji23] ja tam rodzic nie będę, ale ciekawe czy w tym szpitalu w którym mam rodzic będzie inaczej ;)

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moze ma to jakis wplyw z przemeczeniem?
Albo naczynia krwionosne sie rozszerzaja I uciskaja na nie I pekaja.
Nie martw sie.

JustMe55 - czy twoje kochanie juz po operacji? Jak sie ma?

Ja wczoraj mialam duzo zoltej wydzieliny na wkladce. Troche ponosilam zakupow, moze od tego...:confused:
Musze wiecej pic, ale mam normalnie awersje...
Ja wczoraj też się narobiłam od rana i wieczorem padałam z nóg :(

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry