reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2018

@zaczarowanaKicia ja mam od 3 lat tako moonlight - i bede nadal uzywac przy twj Dzidzi - mieszkam co prawda w miescie, ale tako ma pompowane kola, prowadzi sie lekko. Jesli trafie na wertepy to daje rade bez problemu. Mysle, ze pod kontem prowadzenia na wsi tako sie sprawdzi. Nie jest to wozek do dzwigania po schodach - za ciezki. Gdybym miala cos w nim zmienic -zeby wentyle byly zakrecone - te proste kijowo sie pompuje - choc sie da. Pasy dla dziecka w spacerowce mogly by byc sensowniejsze. No i mi siadl mechanizm skladania ramy i teraz bede musiala cos z tym zrobic. Ogolnie to bylam z niego zadowolona. Ale dzis kupilabym sobie chetnie inny - nie wiem jaki, ale tak dla odmiany. No, ale uwazam, ze to zbedna fanaberia wiec nie kupie.
A ja dzis mam polowkowe. O 16. I juz czuje stres.
 
reklama
@zaczarowanaKicia ja mam od 3 lat tako moonlight - i bede nadal uzywac przy twj Dzidzi - mieszkam co prawda w miescie, ale tako ma pompowane kola, prowadzi sie lekko. Jesli trafie na wertepy to daje rade bez problemu. Mysle, ze pod kontem prowadzenia na wsi tako sie sprawdzi. Nie jest to wozek do dzwigania po schodach - za ciezki. Gdybym miala cos w nim zmienic -zeby wentyle byly zakrecone - te proste kijowo sie pompuje - choc sie da. Pasy dla dziecka w spacerowce mogly by byc sensowniejsze. No i mi siadl mechanizm skladania ramy i teraz bede musiala cos z tym zrobic. Ogolnie to bylam z niego zadowolona. Ale dzis kupilabym sobie chetnie inny - nie wiem jaki, ale tak dla odmiany. No, ale uwazam, ze to zbedna fanaberia wiec nie kupie.
A ja dzis mam polowkowe. O 16. I juz czuje stres.
Kropelka trzyma mocno kciuki!! Ktory masz już tydzień?
 
@zaczarowanaKicia ja mam od 3 lat tako moonlight - i bede nadal uzywac przy twj Dzidzi - mieszkam co prawda w miescie, ale tako ma pompowane kola, prowadzi sie lekko. Jesli trafie na wertepy to daje rade bez problemu. Mysle, ze pod kontem prowadzenia na wsi tako sie sprawdzi. Nie jest to wozek do dzwigania po schodach - za ciezki. Gdybym miala cos w nim zmienic -zeby wentyle byly zakrecone - te proste kijowo sie pompuje - choc sie da. Pasy dla dziecka w spacerowce mogly by byc sensowniejsze. No i mi siadl mechanizm skladania ramy i teraz bede musiala cos z tym zrobic. Ogolnie to bylam z niego zadowolona. Ale dzis kupilabym sobie chetnie inny - nie wiem jaki, ale tak dla odmiany. No, ale uwazam, ze to zbedna fanaberia wiec nie kupie.
A ja dzis mam polowkowe. O 16. I juz czuje stres.
Będzie wszystko dobrze trzymam mocno kciuki :*
 
Dzięki uspokoilas mnie jakoś tak strasznie boje się tego zatrucia ciągle siedzi mi w głowie :/
Jeśli masz możliwośc to mierz sobie ciśnienie :) Wyniki powyżej 140/90 trzeba konsultowac z lekarzem i zacząć leczenie farmakologiczne żeby do zatrucia nie dopuścić. Ja od 13 tc biorę leki na nadciśnienie, bo miałam pomiary 142/95 itp. Wcześniej brałam 2x dziennie teraz juz tylko 1 bo się fajnie uspokoiło. Cały czas mam to pod kontrolą. Grunt to pomiary ciśnienia :) Nie ma się czym stresować :)
 
reklama
Wy się dziewczyny już na porodówkę wybieracie ;) a my chcemy w maju nad Bałtyk jechać przez całą Polskę ;)

Klaudia, nie dziękujemy, ale musi być ok ;)

Ja sie nie wybieram na porodowke

Conajmniej franus do 20/6 musi siedzuec bo go wciagne z powrotem do brzucha[emoji14]
 
Do góry