Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
Ja też dzisiaj zamówiłam na allegro tylko pieluchy tetrowe 5 szt po 3,50 zł, to u mnie biednie w porównaniu z Twoimi zakupamiDziś zaszalałam na Allegrowydałam 180zl na pieluszki, pościele, prześcieradła, kołdrę. Jak dotrą to się pochwalę
![]()
Dużo obniżone?Właśnie czytam wyniki morfologi i mam obniżone wartości hemoglobiny, Hematokryt i PDW, któraś się orientuje co tu jest nie tak ?
Dużo obniżone?
Klaudia super ze wszystko ok. @Margana dobrze, ze gin juz zwrócił uwagę i jestes pod obserwacja
Tak tylko tak dokładniej pytałamNie dużo, poniżej normy ale od razu mi na czerwono wyskoczyło.. tak to miałam wszystko oki do tej pory..
z tego co wiem to pessar zakladaj tez na duzo mniejsze szyjki , tylko zeby nie bylo rozwracia bo wtedy szew, najwazniejsze ze wszystko pozamyikaneJa luteine mialam od poczatku ciazy do 16tc. Teraz nic nie mam.
Wlasnie sie zastanawiam jak to jest, ze poprzednio mialam zaklafany pessar przy szyjce 1,7, a teraz lekarz mowi, ze nie ma na co czekac, bo sam pessar potrzebuje 2,5 cm.
![]()
![]()
Aniołek[*]8.08.2017